Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Senki se tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Senki se tud megnyugtatni, félek elveszítem a barátomat. Nemsokára költözünk

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt a barátommal, szoros kapocs van közöttünk sok mindent megéltünk, de úgy érzem sokszor már bedilizek a bizonytalanság miatt. Mindenhol azt hallani a kapcsolatok tönkremennek, és félek.. Összeköltözünk egy albérletbe, és teljesen beforgattam magam, mi lesz ha nem tudok majd eleget tenni neki vagy megun... Mert minden nap lát engem leszámítva neki csak 13 éves korában volt "csaja" ezért attól is tartok ha összeköltözünk akkor azt fogja érezni túl gyorsan történt nem volt ideje ismerkedni más lányt kipróbálni. Bízom a barátomban teljesen! Csak a média meg a közösség na meg a statisztikák a csapból is ez folyin, hogy mindig vál ez vál az az én szüleim elváltak a barátommal megbeszéltem ezt o azt mondta azért félek mert ezt láttam. Ti mit gondoltok?
2018. okt. 16. 21:00
 1/2 A kérdező kommentje:
*más kapcsolatban kipróbálnia magát
2018. okt. 16. 21:01
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
más lányt kipróbálni?😕mintha egy fiu nem tudna csajozni menjen oda egy lanyhoz azt fogja mrg a segget, ebben mi a nehez, legyen vicces meg perverz ennyire egyszeru
2018. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!