Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy lányt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt még múlthét szombaton a haverom buliján. Aztán szimpatikus lett nekem -beszélgettünk hova jár suliba stb meg hogy hívják ilyenek beszélgettünk elég jót két napig instan aztán tegnap nem írtam direkt Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a válaszokat! Értelmeset varok ja és jót beszeltunk két napig aztán tegnap nem írtam direkt hogy ne legyek nyomulós aztán most valamiért nem ir

Randira viszont elhívtam és azt írta megnézi hogy jövőhéten neki jó de úgy félek nem jön el vagy valami baj lesz ja és ma írtam neki és csak a randira válaszolt hogy lehet eljönne vagy is megnézi h jó e neki


2019. jan. 23. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nőies hiúságom miatt én sem írnék egy sracra, akivel kialakulóban van. Valószínűleg várja, hogy miért nem írtál, mikor írsz már.... (?)

Szerintem írj neki, hogy kinézte-e már, hogy melyik nap jó neki, a randira.

2019. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj rá.
2019. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!