Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Van egy osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Van egy osztálytársam akivel tavaly szinte köszönni se köszöntünk egymásnak. De nyári szünet után észrevettem hogy kezd nyitni felém. Kedves velem és szoktunk beszélgetni is és chatelni is már észrevettem hogy nagyon sokat néz rám.

Figyelt kérdés
Jah és még annyi hgy barátnőim is észrevették már.vannak olyan napok amikor közel érzem meg olyan is mintha kerülne engem!

2019. jan. 24. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt még a hülye is vágja😀

Mond, hogy tényleg nem vagy ennyire hülye

2019. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye🤣. Csak kiváncsi vagyok hogy más mit gondol erről az egészről, mert nem mindig vagyok benne biztos
2019. jan. 24. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Te is nyiss felé. Küldj neki egyértelmű jeleket, hogy bejön neked, mert ha nem, akkor azt hiszi, hogy nem akarsz tőle semmit és akkor megkíméli magát egy esetleges csalódástól. Ő is ugyanúgy össze van zavarodva, mint te.
2019. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát szerintem próbálkozz be nála, de csak ha nem leszel olyan mint egy örömlány ismerősöm aki 2 havonta váltogatja a párját. Ha hűséges leszel hozzá és nem csalod meg akkor mindent bele, sikerülni fog. Próbálj először barátkozni vele, Ha tényleg nyitni akar és kapcsolatot akkor először úgyis barátkozni fog
2019. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valaki olyat, aki nyíltan képes kimutatni az érzéseit. Ha nem biztos saját magában akkor felejtsd el, nem ér annyit az egész, hogy te érezd magad rosszul, mert ő képtelen határozottan lépni feléd.
2019. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
sztem válssszá olyat aki szrti a misshet meg essemet meg pralat mert ezek az egyéniségek,meg ven nekik pénzük is oszt vesznek neked korsszt
2019. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát engem nem a pénz érdekel.😂 ha szükségem van kors-ra akkor meg megkapom. Úgyhogy😂😂
2019. febr. 23. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!