Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el hogy van barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Anyával ma pont beszélgettem arról hogy régen össze veszett egy barátnőjével egy fiú miatt. És rákérdezett hogy nem-e tetszik nekem az xy nevű srác, vagy hogy nem pasizok-e.. 1 hónapja együtt vagyunk, és azt mondtam neki hogy annyira nem meg hogy nem, félek elmondani, segitsetek, vagyon bizonytalan vagyok...:(

2019. jan. 25. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha anyukád ilyen nyíltan beszélget veled, nyugodtan elmondhatod. Nekem sokkal rosszabb kapcsolatom van anyámmal, így mindig várok legalább 3 hónapot, és ha még mindig jól mennek a dolgok elmondom. De a család nagyrésze, akikkel tényleg jó a kapcsolatom sokmindent tudnak. A leírtak alapján szerintem támogatna.
2019. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondod, elmúlik a bizonytalanságod. És legalább tudni fogod, hogy miként reagál anyukád az ilyen témákban. Nem lesz benned stressz, megszabadulsz tőle.

Legjobb esetben meghívja hozzátok.

Legrosszabb esetben eltilt és titkolózva fogtok találkozni.


Szerintem nyitni akar feléd a témában, csak ő sem tudja hogyan, mert sosem nyitottak felé idősebbek ilyenben. Lehet esetlen lesz. Sőt! Több, mint valószínű. Én is azt látom, amit az előttem szóló, hogy itt nem lesz gond, hanem bizalom fog kialakulni, ami anyuddal való kapcsolatodat erősíteni fogja.

2019. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán vannak nem publikus kapcsolatok, akikről senkinek nem beszélek. A szülőknek azokat mondom / mutatom be, akikkel komolyabb a kapcsolat.
2019. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és értelmes válaszokat.:)
2019. jan. 25. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmondhatod

Természetes h megkerdez szóval ne parazz

2019. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fiút neten ismertem meg csomót beszélgettünk, és anyáék sosem támogatták, hogy neten megismerni valakit. Aztán csak elmondtam nagy nehezen és elfogadták szerencsére.
2019. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan elmondhatod.
2019. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha őt ennyire érdekli az, hogy van e valakid akkor biztos nem venné rosznéven ha bizonytalanságból idáig nem mondtad. De ezt igazából akkor tudod csak elmondani, amikor te úgy érzed
2019. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!