Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 leszek nemsokára, és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 leszek nemsokára, és még sose volt senkim, valaki segitene?

Figyelt kérdés
Most lett volna egy lány akit szeretek,de csak barát akar velem lenni,ez megviselt kicsit,mert nagyon visszahúzódó tipus vagyok igy is és ezt nagyon nagyon nehezen sikerült elérnem hogy merjem elmondani neki azt hogy kedvelem.Úgyérzem hogy kéne valaki már nekem aki szeret és akit én is szeretek,de egy csontváz h*lyegyerek vagyok,és azért szeretném hogy ha valaki belémszeret akkor testileg is kivánjon.:(Kérem valaki segitsen minden nap fiú létemre sirni tudnék ezen,tudom ez elég kinos,de annyira rosszul érzem már magam néha emiatt,mások mesélik hogy ilyen jót szeretkeztek meg hogy ilyen jól elbulizgattak ketten,együtt lehettek meg minden én meg egy h*lye p*cs vagyok hogy nem tudok egy lányt se felszedni.Valakinek muszáj ezt elmondjam mert nem birom mostmár magamban tartani. :(
2019. jan. 28. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha eddig nem is lett, de még lehet! Ne várj azonnali csodát ebben az életben!!! A célok eléréséhez kitartás kell! Az általad jónak vélt cél elérése érdekében küzdj a végsőkig! (Persze - mérlegeld, hogy józan célt tűztél-e ki magad elé...!)

2019. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom az önbizalmadon is van még mit csiszolni, nem vagy megelégedve magaddal :) És igazuk van az előttem szólóknak, gyúrj + találd meg a stílusodat foglalkozz a külsőddel. Ez nem is csak azért jó mert külsőre jobban bejössz a lányoknak de még magabiztosságot is ad. A kisugárzás fontosabb mint a külső, próbálj meg lazább lenni és ha van valaki aki tetszik szerintem ne add a jeleit ha őt láthatólag nem érdekled.
2019. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévő is írta, rengeteget számít az önbizalom. Szerezhetsz önbizalmat ha találsz egy stílust amiben biztos vagy, sportolsz/kondizol, egészségesen élsz. Először saját magadért kell megtenned mindent, csak utána egy lányért!
2019. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmiről lekésve. Én 19(L) vagyok, a barátom 21. Két hete jöttünk össze, első kapcsolat mindkettőnknek. Remegtünk mindketten, nagyon vicces volt! De összeszedte magát. Visszahúzódik is vagyunk, nekem az önbizalmam sincs a toppon, de ebben sokat segít a barátom :) Vele sokat beszélgettem a sikertelen csajozásairól, ő is sokáig szerencsétlennek gondolta magát, előttem csuán egy randin volt. De én szeretem. Örülök, h a többi lány nem vette észre h mit veszít. Jól jártam... (lehet h pár hét/hónap/év után rólad írja ugyanezt egy lány? Ha igen, azéért mit kell tenni? Ha nem, az hatalmas tragédia? )
2019. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem igazából az is a problémám hogy nincs kivel megbeszéljem a problémáimat,egy lány pedig ömbizalmat adna nekem,mellette jól érezném magam csak nekem olyan nyugodt személyiségtípusom van hogy kevés lány szeretne.
2019. febr. 2. 07:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez az... Ne szerelemmel szerezz önbizalmat. :)
2019. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!