Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Átt iratkoztam egy új suliba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átt iratkoztam egy új suliba és meg ismertem egy fiút. Vélemény? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon meg tetszett első látásra az első két órán fojtón kacsingattunk egymásnak utánna meg el kezdett beszélgetni velem érdeklödni kezdett(mi okbol iratkoztam átt hová valosi vagyok stb)a következő óra után mellém ült és fojtón kérte hogy öleljem meg és játszott a hajammal és órák után el hívott egy teára. Meg írt este facebookon is de nem sokat csak annyit ha van heje mellettem az ágyban. A következő nap ugyan így viselkedett de amikor el mentünk torna órára és találkoztúnk más osztályokkal is már nem beszelt velem. Vajon bejövök neki vagy csak hüjiteni akar? 17L

2019. jan. 29. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Kérdezz utána pár embernél,akik ismerik az adott fiút,hogy ők hogy ismerik,képes lenne-e ilyesmire. Csak ügyesen! ;)
2019. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem az osztálytársnöimet és azt mondták hogy nagyon rendes! El felejtettem be irni fent.
2019. jan. 29. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ihaaa 17 vagy de nem tudsz irniii de annyira idegesit


Figyelj, tudom milyen és én azt mondom h varj vele

2 hónap múlva olyan szinten fog az egész környezet változni

Megismersz masokat, megtudsz dolgokat amiket soha nem gondoltál volna senkiről és félreismersz másokat. Nem tudhatod

Velem pl az egyik ilyen banda szórakozott, meg szerencse h nem hittem el semmit

2 hónap után rám unták és mást bolonditottak

Szóval később mutatják meg a valós személyiségüket

Ha gondolod meg írok ilyeneket csak hat túl hosszú lenne ide

Vigyázz ezzel, lehet h hulyit és ezzel meg is alazhat

Sok sikert!

2019. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külföldről jöttél talán, hogy ilyen pocsék a helyesírásod?

A kapcsolatfelvételről pedig azt tanácsolom, amit a 3. válaszoló is tanácsol.

2019. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!