Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem keres? Nos körülbellül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem keres? Nos körülbellül tavaly nyáron ismertem meg, egy nagyon normális okos és nem utolsó sorban szép lányt. Elég jól

Figyelt kérdés

Nos körülbellül tavaly nyáron ismertem meg,egy nagyon normális okos

és nem utolsó sorban szép lányt. Elég jól kijöttünk és észrevettem a lányon hogy hatalmas érdeklődéssek közeledett felém , és nem hiszem hogy túlzás ezt mondani ,mert máskülönben nem töltöttünk volna eggyütt egyhuzamban nagyon sokszor kb 20 órákat fáradságot nem sajnálva. Egyre jobban megismertük és kerestük minden nap egymást ..megtörtént az első csók.. gondoltam maganban ezaz végre találtam egy olyan lányt akiből ezt az 1. csókot "kínszenvedés" után sikerült kicsalnom és nem 10perc után ágy, szóval ez a abszolút normális tipus amin nagyon sokáig töprengtem is mert brutálisan jó csaj és mint tudjuk a legtöbb ilyen csaj elvan szállva magától,de ö nem. Na mindegy . Rengeteg találkozásbol már csak havi egy lett , utána már csak ha össze futottunk véletlen egy szórakozó helyen most meg már azon kapom magam pár hónap leforgása alatt hogy ha esetleg Fb.-on rákerdezek hogy "Szia ! Mi a helyzet veled ? Valamikor összefuthatnánk " már válaszra se méltat. Ha megis akkor is leráz . Magyarul röviden és tömören semmibe vesz. Most kérdem én ... vagy én basztam el valamit , vagy az élet baszik ki velem igy hogy manapság 10/9 lány egy aljas aranyásó könnyű vérü szutyok de én megtalálom azt az 1 normálisat is ,de ez lett a vége . Nyelvtani hibák miatt bocsi teja kamijon lyalyveszékelés. Csak hogy legyen mibe belekötni 18/F



2018. márc. 3. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a dolog ilyen, ezért is vagyok mostmár én is úgy vele, hogy nem erölködök, leszek én is felszínes...sokkal inkább idegesítő az, amikor annyit nem képes mondani, hogy ne haragudj, de ez meg ez a bajom veled, szóval jobb ha nem beszélünk többet...mert mennyivel egyszerűbb bekussolni és egy idő után majd megunja a várakozást a másik fél...
2018. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is mi, lányok köszönjük a „10/9 lány aranyásó...” részt. Való igaz, hogy rengeteg olyan lány van, de az arányok a kérdésed leírásában nem a legjobbak.

Másodszor pedig egyetértek az előttem íróval, legyél Te is ilyen vele. Vagy észbekap a lány, vagy sajnos vége lesz. Az utóbbi persze elég sokkoló tud lenni, de biztos vagyok benne, hogy önmagadat adod, és jól kinyitod a szemed, akkor találsz egy neked való lányt. (Ja és a bemutatkozásból hagyd ki, hogy szerinted 10/9 csaj aranyásó... :))

2018. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!