Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mennyire ciki egy fiúnak szerelmeslevelet küldeni gimiben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: levél, szerelem, szerelmes levél

jan. 30. 20:20  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nem ciki de azért ne fogalmazz túl nyálasan, azért készülj fel arra hogy szekálni fognak miatta de ne foglalkozz velük. Habár én inkább a helyedben 2 szem közt mondanám el neki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/10Időpont jan. 30. 20:31 Privát üzenet
Én meg nemhogy nem mondanám el neki, de ilyen leveleket egyáltalán nem írnék. Már általános iskolás 8. eveimben sem. Nagyon könnyen elijesztheti a lányt s erre nem mindenki vevő. Meg tényleg a sok cikizes... Jobban ertekeli egy lány, ha elhívott valahova

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jan. 30. 20:35 Privát üzenet

Szerintem se írj neki levelet.

Visszaélhetnek vele és lehet szekállni fognak.

Ha elszeretnéd mondani szerintem szemtől szembe inkább!

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/10Időpont jan. 30. 20:38 Privát üzenet

Kérdésedre válaszolva; nem, nem ciki. Inkább cuki. :)

Amúgy: #1-es, hogy lehet 2 szem közt elmondani?? 😂😂😂😂 Nem inkább 4? Az egyiküknek van két szeme, meg a másiknak is, és 2+2=4 😂😂😂😂😂

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jan. 30. 20:55 Privát üzenet

Szerintem cuki, én örülnék neki :)

Bár magamat ismerve, a legjobb barátomnak és par csapattársamnak (akik szintén iskolatársak, de nagyon nagyon jóba vagyok velük) egyből megmutatnám.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jan. 30. 22:02 Privát üzenet
Szerintem a címzett személyiségetőls is függ, hogy cukin vagy cikin jössz ki a helyzetből, de ha írsz,biztos ne túl nyálasat szerintem azzal csak elijesztenéd

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jan. 30. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy inkább rajzolnék valamit a levélbe, és akkor nem esek át olyan könnyen nyálasba :D

# 7/10Időpont jan. 31. 07:34 Privát üzenet
A rajzolás maga nagyon nyálas.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jan. 31. 09:59 Privát üzenet

A személyes elmondás ugyan nehezebb, de ha esetleg nem fogadja jól, akkor az írásos "bizonyíték" cikibb tud lenni.

Egyszer nagyon régen kaptam egy osztálytársnőmtől egy levélkét - akibe egyébként full bele voltam zúgva - ez olyan kis provokálós kamulevél volt. Volt benne egy rajz, ami elvileg engem ábrázolt és mellé volt írva, hogy: Délután 3-kor várlak! Egy Ady (ez áthúzva és föléírva Bartók). A te kis cuncimókusod!

A fél iskola ezen röhögött, de engem nem zavart, mert tényleg rózsaszín köd volt. Így utólag meg már csak egy mulatságos emlék.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jan. 31. 15:40 Privát üzenet
szerintem aranyos :) Mindig. :D de mindenki más. Nekem pont azért tetszene, mert "írásos bizonyíték", nyoma van...ha tudnám h vki ezzel kockáztatja meg a cikizést, ennyire bízik bennem. hatalmas bátorság is kell hozzá, ezek a szememben (érzelmesség, bizalom, bátorság, kockázatvállalás) mind hatalmas előny :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jan. 31. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy írjak rá egy lányra akivel egy suliba járok és nagyon bejön? Valami amit nem ciki ha visszautasit és nem is ilyen szia mizu?
Mi lehet a legrosszabb reakció, ha adok neki egy "szerelmeslevelet"?
Mennyire gaz egy 10-Zes skálán?
Nem ciki, ha a lány kezdeményez? Hogy tudna?
Szerintetek ciki?
Hogyan tudnám elmondani egy lánynak, hogy tetszik, anélkül, hogy ciki lenne?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!