Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ciki egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki egy fiúnak szerelmeslevelet küldeni gimiben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 20:20
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ciki de azért ne fogalmazz túl nyálasan, azért készülj fel arra hogy szekálni fognak miatta de ne foglalkozz velük. Habár én inkább a helyedben 2 szem közt mondanám el neki.
2019. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én meg nemhogy nem mondanám el neki, de ilyen leveleket egyáltalán nem írnék. Már általános iskolás 8. eveimben sem. Nagyon könnyen elijesztheti a lányt s erre nem mindenki vevő. Meg tényleg a sok cikizes... Jobban ertekeli egy lány, ha elhívott valahova
2019. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%

Szerintem se írj neki levelet.

Visszaélhetnek vele és lehet szekállni fognak.

Ha elszeretnéd mondani szerintem szemtől szembe inkább!

2019. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva; nem, nem ciki. Inkább cuki. :)


Amúgy: #1-es, hogy lehet 2 szem közt elmondani?? 😂😂😂😂 Nem inkább 4? Az egyiküknek van két szeme, meg a másiknak is, és 2+2=4 😂😂😂😂😂

2019. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem cuki, én örülnék neki :)


Bár magamat ismerve, a legjobb barátomnak és par csapattársamnak (akik szintén iskolatársak, de nagyon nagyon jóba vagyok velük) egyből megmutatnám.

2019. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem a címzett személyiségetőls is függ, hogy cukin vagy cikin jössz ki a helyzetből, de ha írsz,biztos ne túl nyálasat szerintem azzal csak elijesztenéd
2019. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy inkább rajzolnék valamit a levélbe, és akkor nem esek át olyan könnyen nyálasba :D
2019. jan. 31. 07:34
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
A rajzolás maga nagyon nyálas.
2019. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A személyes elmondás ugyan nehezebb, de ha esetleg nem fogadja jól, akkor az írásos "bizonyíték" cikibb tud lenni.

Egyszer nagyon régen kaptam egy osztálytársnőmtől egy levélkét - akibe egyébként full bele voltam zúgva - ez olyan kis provokálós kamulevél volt. Volt benne egy rajz, ami elvileg engem ábrázolt és mellé volt írva, hogy: Délután 3-kor várlak! Egy Ady (ez áthúzva és föléírva Bartók). A te kis cuncimókusod!

A fél iskola ezen röhögött, de engem nem zavart, mert tényleg rózsaszín köd volt. Így utólag meg már csak egy mulatságos emlék.

2019. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos :) Mindig. :D de mindenki más. Nekem pont azért tetszene, mert "írásos bizonyíték", nyoma van...ha tudnám h vki ezzel kockáztatja meg a cikizést, ennyire bízik bennem. hatalmas bátorság is kell hozzá, ezek a szememben (érzelmesség, bizalom, bátorság, kockázatvállalás) mind hatalmas előny :D
2019. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!