Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze tört szívre valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tört szívre valaki valami okosat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ragasztó.
2019. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem eddig az valt be a legjobban ha valakivel sikerult kibeszelnem magam.De persze mindenkepp nehez a el kell engedni es tudni hogy idovel jobb lesz.
2019. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ahol eltörtél, ott leszel erős. Ahol vesztettél, ott leszel legyőzhetetlen és ahol el akarnak felejteni, ott leszel felejthetetlen!"
2019. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Idő...
2019. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp egyel eleget, csoki pl segit, aludd ki magad, menj tarsasagba, beszelj rola stb.
2019. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az vált be, hogy betábláztam magam olyan programokkal, amik nem csak adott napon kötöttek le, hanem készülni kellett rá. Pl. nyelvvizsga, randizás. Előbbinél még mondogattam is magamnak, hogy legalább több időm van tanulni rá szingliként, mert csak arra koncentrálok és közben sem hívogat senki. Utóbbi meg természetesen nem arról szólt, hogy ott azonnal találjam meg az igazit, csak addig is ismerkedtem, nem hagytam el magam, mert ugye ki kellett öltözni, előtte volt min izgulni, stb. és ez is el tudta terelni a gondolataimat egy időre.
2019. febr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!