Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tört már rátok sírhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tört már rátok sírhatnék exetek elveszítése után úgy, hogy ti dobtátok őt? Nálatok mi volt ennek az oka?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, hogy túl jó srác volt, én meg csak bénáztam és minden kis hibájáért támadtam.

23L

2017. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Igen volt! Mikor elmondtam neki hogy nem szeretném folytatni végig sírtam, alig tudtam beszélni. Hosszú kapcsolat volt, nagy szerelem és nehéz volt szétválni.. 22F
2017. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sirtam mar miatta... De aztan rajottem,hogy baromsag volt,es eletem legjobb dontese volt,hogy kidobtam. Csak az erzes hianyzott,furcsa volt,hogy nincs velem.
2017. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XD csak én vagyok úgy hogy az a véleményem az exemről hogy csupán egy hiba volt... nem soha nem is lennék képes rá... főleg hogy jobban megismertem... és undorodom tolle...
2017. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Óriásit csalódtam benne, megtört voltam akkoriban és kiderült, hogy már 2 hónapja folyamatosan megcsal. Akkor a csalódottság miatt tört rám néha, de azóta már nem tudok rá csak undorral gondolni.

19F

2017. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár hónap után egyre kevesebbet beszélgetett s nem is nagyon foglalkozott velem. Dobtam de még mindig szerettem ,gondoltam hogy jobb lesz így nekem. Csak 1-2 hónap depresszió lett a következménye. :-D
2017. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!