Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Közeleg a Valentin nap. Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a Valentin nap. Ez mennyire jó/rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Tetszik a volt táncpartnerem, és egy szerelmes táncra táncoltunk. Osztálytársak vagyunk gimiben végzősök. A sulirádióssal jóban vagyok és meg tudnám vele beszélni hogy játssza le a számot Valentin napon. És akkor odamenni hozzá, hogy


"Kár hogy csak osztálytársak vagyunk. Lehet te nem szeretnél soha többet de úgy gondoltam most miért ne próbáljam meg. Tudom hogy ezek után meg fog változni a viszonyunk. Ez a döntésedtől függ milyen irányba! Annyit szeretnék elmondani, hogy megtetszettél a próbák alatt, amíg beszélgettünk. Lehet hogy nem számítottál rá de úgy voltam vele inkább elmondom és játszunk nyílt lapokkal."


Köszönettel: 18/f


2019. febr. 4. 18:00
 1/8 Flagstaff ***** válasza:
Szerintem ne legyél ennyire bizonytalan, hagyd ki a "Lehet, Te nem szeretnél soha többet..." részt, meg a "A döntésedtől függ..."-et is. Ha beteteted a szerelmes számot, gondolom, be is mondják, hogy Tőled megy neki, akkor csak menj oda hozzá, kérd fel, és táncoljátok le. Aztán (!) mondd el neki, hogy mindig nagyon vártad a próbákat, és nem bírod elviselni a gondolatot, hogy ennek vége, és Te nem szeretnéd, hogy vége legyen, sőt. Aztán majd mond ő is valamit. Hajrá! :-)
2019. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ez valami a szöveg valami tragédia--
2019. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég gyáva dolog
2019. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szöveg, szerelmet vallás, szerelmes leves stb 99%ban fail. Na jó annyira azért nem, de az esetek elég nagy részében úgymond elijeszti a lányt. Vagy ha van is valami esélyed, ellovod.


Én a helyedben elhívnam valahova. De nem Valentin napkor. Ez egy elég bobyolult dolog, de a lényeg az (ugyebár számítanak a külső tényezők) hogy az ember valakivel nem összejönni akár akkor, hanem már egy párt alkotni. S ez az úgymond "rossz kedv" elvesz az egesztol mindent. Ha meg meg ilyen szöveget is írsz... Nincs igazán esélyed. Hatalmas szerencse kell. És elég önbizalom hiányos lány.

Hívd el kávézni, vagy teazni, sokkal jobb pont a lányoknal mint egy firka, vagy egy buta szöveg. Ami raadasul nyalas is...


Remelem meg fog adod a tanacsom. Ha kérdésed van nyugodtanírhatsz

2019. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon,sőtt már túl romantikus,a csaj vagy kinevet,vagy kínos helyzetbe fogod őt hozni.Ja arról nemis beszèlve hogy ez nemis 4 szem közt zajlana le..Szóval ha már szerelem bevallás egy lánynak,akkor 4szem közt,és ha lehet rövidre fogni a szöveget,és bátran,a bizonytalanságot inkább hanyagold (a lehet szót) Amugy ez a szöveg olyan,mintha bemagoltad volna mint egy verset.Szóval ne ezzel próbálkozz.
2019. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 GuyFromNewCity ***** válasza:
Adom csak ne hogy beégj az egész suli előtt.
2019. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez filmben működik, de való életben elég gáz dolog szerintem. Senki nem szeretné, hogy a fél iskola bámulja, amikor szerelmet vallanak neki. Inkább hívd el valahova.
2019. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha velem történne ilyen én nagyon boldog lennék. Bár elég fura vagyok és furcsa szokásaim vannak. A szöveget írd át kicsit. Tunj kicsit magabiztosabbnak, és minden rendbe lesz
2019. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!