Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány egy fiatalabb fiúval jár? Volt már ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, csak az a probléma, hogy két évvel fiatalabb nálam. Külsőre nem látszik ráadásul sokkal magasabb, mint én, olyan 190-es, én pedig 155 vagyok. Nagyon aranyos, és a személyiségünk is nagyon hasonló. Ő tipikusan az a fajta, aki a távolból néz, de nem igazán közeledik, ám amikor elmegyek mellette, mindig mélyen a szemembe néz. (18/L,16/F)

2019. febr. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi rossz. A szerelem (és a barátság) nem korhatáros dolog.
2019. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha a koron kivul minden (nagyjabol) stimmel akkor szerinten teljesen okes. Nemreg en is ebben a szituacioban voltam csak en kicsit kozelebb is kerultem a srachoz.Sajnos az ismerkedes kozben kiderult hogy nem illunk ossze kicsit orulok is meg nem is mert engem nagyon feszelyezett volna a korkulonbseg.

17/l

2019. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 1 évvel idősebb nálam, és nincs semmi probléma a kapcsolatunkkal. Teljesen működhet, ha minden más stimmel
2019. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem igazából nem feszélyez, meg semmi. Csak nagyon nagyon sokan mondják azt, hogy túl jó vagyok hozzá meg, hogy ennyi idősen egy srác csak mutogatni akar a barátainak meg felvágni, de én tudom, hogy ő nem ilyen és próbálnak lebeszélni. (Ezek a fiú barátaim, akik azt hiszik mindent tudnak.)
2019. febr. 6. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár talán már nem aktuális a kérdés, de hátha valakinek még segítek:)

Volt gimis osztálytársnőm pont ilyen korfelállással jött össze a barátjával legutóbbi szilveszter körül. Mindkettőnek első kapcsolat, nagyon boldogok jelenleg.

2019. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom későn írok, de velem is így van most!

Amúgy, ha nem veszed tolakodásnak, összejöttetek?

2021. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!