Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így akarja tudtomra adni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így akarja tudtomra adni, hogy kezdeményezhetek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, tetszett, és elkezdtem nézni, ő is visszanézett rám, és volt hogy egymásra mosolyogtunk, később ő köszönt rám. Aztán évekig nem láttuk egymást, míg én bejelöltem Face-en. Nem voltam biztos benne, hogy kíváncsi-e még rám, ezért csak lájkolgattam neki, szülinapján írtam neki üziben, de csak megköszönte, nem lájkolta semmilyen képem. Néhány hónapja viszont ő is elkezdedte a képeimet (főleg szelfiket) lájkolgatni, Instán és Facebookon is, 2 napja születésnapomon is felköszöntött.


17/L


2019. febr. 5. 18:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A találkozást úgy értem, hogy láttuk egymást egy rendezvényen, de ndm ismertük a másikat
2019. febr. 5. 18:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha 10 éves kislány írta volna.

Értem én,hogy te is telefonnal a kezedben születtél,de Facebook like kb semmit nem jelent és nem is ismerkedésre való.

2019. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kb igen mint a 10 evesek:/
2019. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ezzel nem segítetek, hogy 2x leírjátok egymás után ugyanazt :(
2019. febr. 5. 21:25
 5/12 kamugyrosz ***** válasza:

Szted mit jelent egy Like?

Lehet h nem akart bunkó lenni és ezért csinalta

Az is lehet h tetszel neki

Most komolyan ezt nekünk kell tudnunk?

Ha szeretne vmit tőled akkor lépne. Ha szeretnél tőle vmit akkor meg lépj

Kérdezd meg h nem lenne e kedve vmelyik nap kávézni és dumálni. Attól fugg h mit válaszol

2019. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
De komolyan, mi az hogy mit jelent??? :D azt jelenti, hogy épp felfedezte a rák ellenszerét, vagy azt is jelentheti, hogy épp parciálisan derivál. Mi az, hogy mit jelent?? Szerinted mit jelent?:D Mint valamilyen soha nem látott élőlény lenne... komolyan mondom, le kell jönnöm gyakorikérdésekről, mert az emberi butaságtól lassan agyf..szt kapok.
2019. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te IQ-huszár, hol láttad leírva, hogy azt kérdezem, mit jelent.
2019. febr. 5. 23:27
 8/12 A kérdező kommentje:
?
2019. febr. 5. 23:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A mit jelent ès az igy akarja tudtomra adni ugyanaz te liba kaliba. Nem mind1? A lenyegen nem valtoztat
2019. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A 46%-od azt sugallja, hogy máshol is ilyen értelmes válaszokat adhatsz. 😆
2019. febr. 5. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!