Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jelent valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit tole?

Figyelt kérdés

2 evig mas varosban tanultam vagyis kb 5-6 havonta talalkoztam ezzel a fiuval.

Elotte minden penteken es szombaton talalkoztunk, egyutt mentunk nyaralni, nagyon kozel alltunk egymashoz, viszont csak baratok voltunk. Vallottam neki, elutasitott.


A koltozesem egy nagyon varatlan dontes eredmenye volt, es kb 1 hettel elotte mondtam el neki. Azt igerte, hogy eljon a bucsu bulimra, de nem jott. "elaludt, mert tul faradt volt"


Azota eltelt 2 ev. Mult honapban hazalatogattam es nem tudom, de olyan erzesem volt, mintha hangyanyit valtoztak volna a dolgok.

Nagyon kedves volt velem. Amikor mondtam neki, hogy nem is hiszem el, hogy itthon vagyok, akkor azt valaszolta, hogy o se, de orul neki. Es eljott velem egy klubba, kettesben, megkerdezte vagy haromszor, hogy meddig maradok.


Amikor kuldtem neki egy koncert meghivot facebookon, azonnal elfogadta, pedig neha napokig nincs fent. Es amikor kommentaltam egy baratnom posztjat, akkor kozvetlenul utanam o is irt. Pedig ezt se csinalja. O csak a messenger miatt vant fenn.


Szoval ezek olyan fura dolognak tuntek. Szerintetek csak udvarias volt, vagy hianyzottam neki, mint jobarat? Azota is szingli, nincs baratnoje. Vagy elkepzelheto, hogy eszrevette, hogy megvaltoztam jo iranyba?


Tudom, hogy amit leirtam az nagyon keves, de par gondolat jo lenne. Koszike.


2019. febr. 6. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Biztosan nem kozombos irantad a srac. Szerintem probálj vele minnél tobbet legalább messsengeren beszelni, kicsit vezesd rá, hogy tobbet akarjon beloled-ha te is azt szeretnéd, persze. Na meg, hogy vele mi ujsag nok teren, kicsit belemélyedni a maganelet témákba, valószinu le fog esni is neki, hogy nem veletlen erdeklodsz. Nagyon sok beszelgetest ajanlom, abbol sok minden kiderul
2019. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hallod batyja Sub Bass Monster koncert volt legalább? -Lakatos Brendon a nevem bárhová teszem a kezem ott pénz terem.
2019. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!