Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek h tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h tetszik egy lany, akinek el is mondtam, de neki a legjobb haverom tetszik. A haverom meg mondta h nem akar semmit tole, de viszont a lny nem tudja, mit tehetnek a lanyert?

Figyelt kérdés
Idetlenek kimeljenek kerlek

2017. júl. 11. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tombolnak a hormonok .. Na viccet félre téve, szerintem ne zaklasd most, hiszen biztos nincs ebben az állapotban tiszta gondolkodása, hiszen visszautasították, ami azért valljuk be elég nagy törés egy tinilánynak, de akár fiúnak is. Ha lecsillapodtak a dolgok, akkor beszélgess vele, aztán úgyis eldől.
2017. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vicc az h a lany nem tudja,a haverom csak nekem mondta el,es ő nem akar beszelni a lannyal,es ha en mondanam meg neki akkor meg az lenne h kitalaltam vagy valami.
2017. júl. 12. 13:08
 3/4 anonim válasza:
100%

Velem is történt már ilyen, és én is voltam hasonló helyzetben mint a tiéd

Játszd el, hogy mellete vagy, utánna mutasd meg, hogy miért nem jó választás a másik srác. Érd el, hogy lássa más lányokkal, vagy csak "storyzz" erről. Aztán mikor koppan, jön az, hogy te mellete voltál. Elkezdtek egyre szorosabb kapcsolatban lenni. Aztán mikor már a srác miatt a "padlón" van, és már ő nem remél semmit tőle, akkor te ott leszel mellete...aztán már veled fog többet lenni, hisz "fiu" spanja vagy, és mesélsz arról, hogy te milyen érzelmes fiu vagy, a többi pedig kevésbé

Szóval érd el, hogy barátilag kötődjön hozzád, aztán mikor lelkileg "taccson" vagy akkor könyebben magadba bolonditod

Lehet, hogy szemét dolog, de ha a haverodnak nem kell a lány, és te szereted akkor...tegyél meg mindent

Ne hagyd magad, mert bánni fogod!

2017. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont a lany tudja h nekem is tetszik,szal esetleg rajohet h mire megy ki es nah :/
2017. júl. 12. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!