Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért keresi folyton a társasá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi folyton a társaságom ha jelenleg nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok ő lány. Ismerkedni akar,jól esik neki hogy beszélgetünk de jelenleg még nem akar tőlem semmit. Mennyi idő kell hogy teljesen megismerkedjünk? Párszor találkoztunk csak, a távolság miatt, de rengeteget chateltünk. Már 2 napja chatelünk egyfolytában és nem fogy el a téma. Néha úgy érzem hogy erőltetett a beszélgetés mintha nehezemre esne írni neki de utána beindul és kialakul, de néha vannak pillanatok mikor gondolkodnom kell hogy vajon mit is írjak neki, elég kellemetlen és fárasztó érzés.És abban a pillanatban úgy érzem hogy nem vagyok érdekes számára. Legtöbbször ő ír rám. Most köszöntünk el egymástól és azt mondta hogy holnap beszélünk. Pedig már azt hittem hogy elege van a folyamot chatelésből de úgy néz ki nem. Írtam neki hogy szép álmokat 😘. Ő meg visszaírta hogy köszi, neked is 😊. Jelent valamit ha a lány nem küld vissza puszit hanem egy ilyen fejet? Van oka aggódnom hogy ez a lány kihasznál engem és hogy csak egy sima beszélgető partner vagyok neki?
2019. febr. 6. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi okod aggodalomra a lányok ilyenek általában, nyugodtan bízz benne és csábítsd el, hajrá
2019. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A jel nem jelent semmit :)

Èn akkor nem kűldök "puszit",amikor mèg tùl korainak èrzem a puszi kűldözgetèst...

2019. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól még én küldhetek neki vagy túl nyomulós?
2019. febr. 7. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nyomulòs.

De ha ő ebben visszafogottabb,jobban tetszene neki Szerintem,ha Te is :)

(eegyebkent rajottem ez a sziv meg puszi kuldozgetes eltanulas kerdese.

Volt,hogy meg ismeretlennek is kuldtem szivecsket,puszit,azert mert en is kaptam ismeretlentol.eltanultam.aztan mar nem ereztem hogy milyen smileit szabad es milyet nem.mostmar senkinek.

Visszafogom magam.)

Ő erzi mikor kell :D

Szerintem ne puszilgass :D :D

2019. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó csak nehogy azt higyje (nem tom hogy írják) hogy már nem tetszik nekem :D
2019. febr. 7. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem!

De ha nem bìrod ki,akkor puszilgass 😊

Èn pèldául a szürke kutyusèrt vagyok oda, ami szivecske puszit kűld :)

2019. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!