Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy egy jó...

Mi lehet az oka hogy egy jó ideje azt vettem észre hogy senki nem keresi a társaságom, senki nem akar elhívni sehová és akiről régebben azt hittem hogy a legjobb barátom ő sem érdeklődik felőlem egy szemet sem?

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj?van még aki hasonló cipőben van?

Ha én hívok valakit akkor annak sosem jó de mással mindig elmegy bulizni régen pedig mindig együtt mentünk.


2012. jan. 5. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

hasonló...

14l

2012. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és magadról mit mondanál? jól nézel ki?hogyan írnád le magad?amiatt lehet?
2012. jan. 5. 22:52
 3/6 PéterS válasza:
Lehet ,hogy büdös a szád! Nem?!
2012. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tiéd te fa szkalap!
2012. jan. 6. 22:26
 5/6 anonim válasza:

Rá se ránts!

" A legtöbb társaság olyan, hogy aki azt a magányosságra cseréli, az jó vásárt csinál." Schopenhauer


Felőlem sem érdeklődik senki. Mindenki elvan a saját nyomorúságában.

43 éves nő vagyok, 2 gyerekkel, férjjel. Nekem csak ők vannak.

2012. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egész nyáron itthon voltam, önszántamból a kerítésen kívülre se mentem. A családomon kívül szinte senkivel nem beszéltem. De nekem így is jó. Nem bírom kint azt a sok hülye embert. - igen én is csak egy hülye vagyok a sok közül. 17F


Mellesleg 12éves lány létedre szépen beszélsz. (#hímvesszőfejfedő)

2012. júl. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!