Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti már jötettek így össze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már jötettek így össze?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem,hogy jötettek-e már úgy össze nagyon jó baráttal,hogy csak barátként tekintettél rá,de ő szerelmet vallot,és te nem akartad megbántani ezért elkezdtetek járni?

Megbántad?

Netalántán idővel beleszerettél úgy?



2019. febr. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, és meg is bántam. Sírt amikor nemet mondtam, megsajnáltam, és pár hétig együtt voltunk. Jó volt vele dumálni, de ÚGY undorodtam tőle. Nagyon megbántam, hülyeség volt, de szerelmes leveleket írogatott meg minden és na...kedveltem és rossz volt nézni, hogy rossz neki. Amikor szakítottunk akkor is sírt, de egy idő után nem is keresett, és már van új barátnője.
2019. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elösször nem volt baj. Bele szerettem a fiúba


De másodszor mikor ez megtörtént szörnyen éreztem magam. Egy hétig bírtam. Aztán elmondtam neki hogy nekem ez így nem jó és ne haragudjon.


Az elsőt sose bánom meg. Életem legszebb (és csak szép!!!) Emlékeit kaptam


De a másodikat szörnyen bánom

2019. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Valamit félre értett a lány amit írtam és írta, hogy szeret. Én rendesen be pánikoltam. De ugye este is volt meg minden és nem akartam megbántani se, hosszas beszélgetésbe se kezdtem volna már akkor bele, mivel fáradt voltam és vissza írtam neki, hogy "én is téged". Mint kiderült nagyon belém volt zúgva és mivel nagyon szimpi csaj volt nem akartam össze törni, hogy én nem úgy érzek iránta. Beszélgettünk még pár napig és totál bele zúgtam :D Egy nagyon harmónikus kapcsolat volt közöttünk, fél szavakból megértettük egymást meg minden.

Lehet, hogy vége lett, de így is őszintén mondom, hogy ezzel a lánnyal volt a legjobb a kapcsolatom. Nem tudom, hogy most mi van vele, de nagyon remélem, hogy boldogan éli világát és nagyon sikeres élete lesz :). Szerintem megérdemli.

2019. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!