Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Tudom, négy millió ilyen kérdés van, de kifejtem, hogy miért tettem fel a kérdést.


17 éves fiú vagyok, a lány is velem egyidős. Van köztünk valami, ami sokkal több, mint barátság, vagyis én így érzem, de kitudja.


A kérdésemet azért tettem fel, mert a fejemben van sok információ, sok tipp, trükk tanács, amiket alkalmazok és még se tudok eligazodni.


A lánnyal nagyon rég ismerjük egymást, de sose volt köztünk barátság, ezért nem is félek a friendzonetól. Mindig is valami több volt közöttünk. Mindketten keresztények vagyunk, az érdeklődési körünk pár dologban nagyon eltér, de pár dologban egyezik is.


Röviden a story az, hogy tetszik nekem már régóta a lány, mondhatni már szeretem is és jeleket is bőven küldök feléje, de a lány konzervatív típusú, úgy, mint én, szóval , úgy gondolom én (és ezért raktam fel a kérdést, mert nem biztos, hogy jól gondolom), hogy nem megfelelő módja az, hogy én az érzéseimet egy csók formájában mutassam ki. Ezt csak azért mondom, mert sok helyen olvastam, hogy "kísérd haza a csajt és csókold meg", de mint mondtam, nem tartom ezt megfelelőnek. Úgy érzem, hogy ebben az esetben, amiben most vagyok, a legokosabb, amit tudok tenni, az az, hogy elmondom az érzéseimet. OKÉ - OKÉ... De hogyan?


Magabiztos fiúnak tartom magam, szóval nem vagyok félős és elmerem mondani az ilyen dolgokat, csak nem tudom, mit mondjak, mert fontos számomra a lány, "nem csak egy csaj" és azzal, hogy én ezt elmondom utat szeretnék nyitni egy párkapcsolatra.


Sejtem, hogy mit kéne mondjak, de itt szeretném kérni a segítségeteket, hogy mit érdemes, mit kéne ilyenkor mondani, illetve mit kéne csinálni?


Igen, tudom, hogy azt kéne mondjam, hogy sokkal többet érzek és szeretném, ha ez több lenne, de mégis úgy érzem, hogy nem vagyok biztos abban, hogy ezek a jó mondatok. Illetve azzal se vagyok tisztában, hogy miután elmondtam, mit kéne tegyek, választól függetlenül. Öleljem meg, esetleg csak köszönjek el és annyi és esetleg másnap keressem fel, vagy mit kell, hogy kell?


Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat!


2019. febr. 8. 15:57
 1/5 anonim válasza:
63%
Ne mond el neki, azzal csak rosszul jársz.
2019. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért járnék rosszul? És ha nem mondom el, akkor mit tegyek, mert, mint fent kifejtettem , nem csinálhatok semmi erre utaló komolyabb dolgot?
2019. febr. 8. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire számítasz, szerinted mit nyernél azzal, ha ezt elmondanád a lánynak?
2019. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Üljetek be kajálni, randi esetleg, aztán kialakul valami.
2019. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

hivd el,menjetek el valahova

ha igent mond akkor nyert ügyed van, de még nincs vége

útközben mikor már haza kiséred vagy már vége a programnak akkor elmeséled a lánynak hogy te mit érzel. Szépen bőven kifejted, de fontos hogy ne előre megirt bemagolt szöveget mondjál. Ez jöjjön random és fejtsd ki útközben a számára.

Vagy ha úgy gondolod, akkor még ne mondjál neki semmit. Ha nem állsz rá készen, küldözgess neki jeleket hátha veszi és viszonozza. Nem kell egyből elmondani neki és aztán rögtön összejönni, lehet még húzni az időt.

2019. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!