Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el valakinek h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el valakinek h szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy 18eves srac aki tobb mint egy eve ramirt es azota mar nagyon nagyon sokszor dumaltunk...es mar olelgettuk is egymast hozzam is bujt mar megfogta a derekam es ugy bujt hozzam meg ilyenek...es volt h leirta h szeret de en nem vettem akkor komolyan...azota sokszor beszeltunk mar de most valahogy nem igazan...multheten irt 2naponta(nemtudom miez a beutes nalaxd)es most meg semmi...rairtam h mizu akkor 2mondatot beszeltunk utana nem irt vissza...penteken raintegettem es irt h hali utana visszakoszontem es semmi🤷‍♀️Nemtudom h mivan mert mindig ir ilyenkor...sokat melozik amugy de attol meg tudna irni hisz eleg sokat fentvan...mit csinaljak?brutalisan szeretem es nagyon hianyzik

16/L


2018. júl. 29. 20:28
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ember szerint szeret...tenyleg nagyon sokan mondtak eddig h bizzak benne meg ilyenek...es most h sikerult egyszeruen nem ir🤷‍♀️nemtudom mibaja van
2018. júl. 29. 20:32
 2/41 anonim ***** válasza:
Csak simán írd le neki vagy ami még jobb, ha személyesen mondod el neki! Hidd el jobb megtudni az igazságot mint tudatlanságban élni!! Szóval csak bátran! :)
2018. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Mondanam neki h menjunk el setalni de most se irt vissza es nem igazan tudom h miert...neha van ilyen h nem ir vissza de masnap vagy valamikor utana par nappal mindig ir es most meg nem🤷‍♀️Sosem voltam az a fajta aki csak ugy leirja valakinek h beleszerettem vagy h tetszik vagy ilyesmi...egyszeruen felek vagy nemtudom
2018. júl. 29. 21:29
 4/41 Ask Me válasza:

Mindenképp mondd meg, vagy írd meg hogy szereted.

Ha ő is szeret téged, akkor mielőbb találkozz vele.

Ha ő nem szeret és ezt közli is veled egyértelműen, akkor ezt fogadd el bármennyire nehéz és lépj tovább.

2018. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
De csak igy siman irjam le neki azok utan h vissza se irt??
2018. júl. 29. 21:58
 6/41 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo a bajom egy ferfival..ha beszelnek vele akkor csak 3percet szanna ram ha masrol lenne szo nem erzelmekrol,ha erzelmekrol akkor meg nem tartozik ra szavakkal elkuldene sztem.
2018. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Engem meglepett mert mindig visszairt...sokat dolgozik az tudom de nemigaz h nincs ram ideje
2018. júl. 31. 15:59
 8/41 anonim ***** válasza:

Talan meg kene lesned amikor rairsz mit csinal..

Tudod hol dolgozik v lakik?

2018. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Tudom h hol dolgozik de szakacs szoval eselyem sincs vele talalkozni...es annyit tudok csak h merre lakik azt nm h pontosan hol
2018. júl. 31. 16:06
 10/41 anonim ***** válasza:

Csak azert mert mondjuk amikor vegez megvarhatnad es meglatnad mit szol hozza.

Vagy megvarod rairsz es megnezed mit csinal az uzeneted lattan.

2018. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!