Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, h barátnőm és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h barátnőm és én köztem 20-25km van és alig talizunk? Valamikor 1 hét is ki esik valamikor meg egymás után, és hiányzik nagyon, én is neki☹️

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
találkozzatok sűrűbben délutánonként.
2019. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 140 km-re vagyok a páromtól. Heti szinten 2-3 alkalommal találkozunk, kivéve, ha szabin vagyok. Ő középiskolás, én már végeztem és dolgozom. Csak megbeszélés és tervezés kérdése az egész. Győr-Pest 140 km, 1 óra 25 perc. Nehogy már ez a szaros 25 km legyen probléma. Ha 25 km-re lenne tőlem napi szinten látnám.
2019. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen egy bal....vagyok, a páromon múlik, csak ő elfoglaltabb! És már unom, h mikor tali mikor tali, már cinknek érzem:)
2019. febr. 9. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet nem is akar tőled már semmit, aztán így ráz le, hogy mindig beadja , hogy foglalt és arra vár,hogy szakíts vele
2019. febr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor én összeomlom!🙂 kár volt ide feltenni a kérdést, szar érzések lettek bennem!:)
2019. febr. 10. 07:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Köztem és a párom közt 240 kilométer volt. A végén mikor már szerettem volna kilépni a kapcsolatból, nem nagyon akartam vele találkozni.

Nem akarlak megijeszteni, szerintem üljetek le és beszéljétek át ezt komolyan.

2019. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom, én nagyon szeretem őt, ő is engemet

És írta, h nincs vége ennek és én nagyon remélem, itt lesz a Valentin nap kérdeztem együtt töltjük erre ő drágam ez kényes téma nekem :( segítsetek kérlek!❤🤠

2019. febr. 11. 16:38
 8/8 A kérdező kommentje:
A korom 16 meg ő is annyi:) ha ez számít
2019. febr. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!