Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valjak szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsis0328 kérdése:

Hogyan valjak szerelmet valentin napon?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki csokit vagy amit szeret egy ölelés kíséretében
2019. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint Mihály, vagy Renáta napon.
2019. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesó igen nagy ötletet adtál most nekem!! Köszi ;)


Lehetőleg ne neten tedd. Valahova hívd el, ha igent mond, már fél siker. Én mindenképp valami kávézót választanék a helyedben, előtte megkérdezném a barátnőitől, hogy derítsék ki, vagy ha tudják mondják meg mit szeret inni, esetleg van e kedvenc helye. Elviszed oda, meghívod egy kávéra, forrócsokira... Te fizess! Van több lehetőséged, attól függ milyen tipus vagy. Vehetsz neki rózsát, bár ezt már előtte oda kellene adnod, hacsak nem a kávézban taliztok. Írhatsz neki egy rövid, de velős levelet, kézzel, akár ki is díszítheted. Igazából a kreativitásodon múlik, hogy mit hozol ki belőle.


Ha messze van (mondjuk kolesz, vagy nem tudtok találkozni), akkor megoldható elektronikus formában is, de ne neten, hanem SMS-ben. Nem kell sokat írnod és semmiképp se legyen nyálas. Semmiképp se egy "szia szeretlek" féle nyomi szöveg legyen, fogalmazd meg amit érzel iránta de ésszel. Nem kell hosszúnak lennie, de ne is legyen 2 soros. Ha ezt a formát választod, belecsempézhetsz egy olyat, hogy a végén elhívod egy randira (mondjuk "Ui: eljönnél velem XY helyre?") amire neki válaszolni kell(ene) valamilyen formában.

2019. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó nagyon jót irt

a virágot adom :D

hivd el valahova és majd ott azon a napon azon a helyen mond el hogy mit gondolsz a lányról.

2019. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kriszpo ***** válasza:
Sehogy. A Valentin nap nem erről szól. Felmerül a kérdés, hogy miről. Semmin másról csak a pénzről és a kényszeres ajándékozásról. A Valentin nap egy USA-ból importált ....
2019. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvasgasd előtte a nyelvtankönyvet: valljak, Valentin, stb...
2019. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

majd ne csak valentin napon vallj szerelmet, hanem utána is sokszor, mert az fontos :)

(kérlek valaki pontozzon fel, mert életem első válaszában bevallottam hogy nem szeretem azokat akik kérdés nélkül leordítják annak a fejét aki 2 percet késett, és az összes ott lévő lepontozott, mert ők ilyenek :)

2019. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!