Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi lesz? Hulyeseget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Hulyeseget csinaltam, hogy elmondtam?

Figyelt kérdés

Van egy lany hivjuk Gizinek.

Masfel evig szerelmes voltam bele. Az elott egyutt voltam vele egy honapig. Es novemberben ujra kezdemenyeztem es utana az volt h nem tudtam benne megbizni ezert elfelejtettem.

Utana 2 honapra ra, egy buliban megismerkedtem egy csajjal (o legyen a csaj2), de aznap meg irtam Gizinek h bocsi h egy gyoker voltam... aztan Gizivel jo viszonyba lettunk meg minden. Csaj2-t meg hazakisertuk. Csaj2 masnap ramirt. Aztan egeszen tegnap elottig folyamatossan beszelgettunk, kiderult, hogy bejovok neki es hogy megakar ismerni meg talizni akar velem es meg akar oleleni.

Ez alatt a 2.5 het alatt 3szor taliztam Gizivel, o nagyon jol erezte magat velem meg soha nem volt ilyen érdeklődő irantam, en meg csak jol ereztem magam vele. Aztan csaj2rol kiderult h a haverommal kavar es rajottem h itt van Gizi akiert full oda voltam anno es most o "szalad utanam"... es h nekem mennyire fontos ez a lany.


Elmondtam csaj2nek h tobbet nem akarok vele beszelni. Es itt veget is er csaj2.


Ma taliztam Gizivel. Elmondtam neki h beszelgettem egy masik lannyal. Utana folytattuk a talit.

Mondta h haragszik es hogy fel kell ezt neki dolgoznia.

De a tali vegen megcsokolt tobbszor is..



Szerintettek? Hulyeseget csinaltam hogy elmondtam neki?


2019. febr. 11. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt hülyeség, nem kéne egy kapcsolat alapjait egy hazugságra építeni.
2019. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, hogy hülyeséget csináltál-e. Egyébként arra kíváncsi lennék, hogy mi lett volna a sztori folytatása, ha csaj2 nem kavar a haveroddal? Az egész dologban Gizit sajnálom a legjobban, én lelépnék a helyében. Egyébként mi volt az oka, hogy nem bíztál benne és mitől bíznál benne újra? Gondold át, hogy Gizi azért kell, mert csaj2 felejtőssé vált, vagy mi az oka? Azt javaslom, hogy egy ideig ne csajozz, mert ezek után Gizi sem fog benned bízni túlságosan.
2019. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es őszintén. Nagyon nagy döntési helyzetek fölött álltam. Nekem volt egy olyan álmom, hogy egy normális lány lesz a párom, akivel együtt esek át az elsőn (szűz a csaj), normális lány, szép és kitart mellettem. Csaj2-ben ezt láttam, hogy ez az az út amiről én álmodtam. Gizinek nagyon sok betegsége van, szív, máj stb., drogozott, ebből kereste a pénzét és a szüzessége sincs.


Bele gondoltam a jövőbe, hogy ha majd a 40-50-es éveimet fogom élni, boldog házasságban, nem tudom hány egészséges gyerekkel, álmaim munkájával és azzal a nővel.


Amikor Gizi szemembe mondta, hogy ha nem állt le volna a narkóval akkor már lehet, hogy nem is élne... nekem ez rohadt nagy bizalmatlanságot adott... Hogy lesz egészséges a gyerekem? Hol lesz a gyerek Anyja amikor a kicsi 10 éves? Hol lesz az én feleségem aki boldog?


Hogy mi lett volna, ha nem kavar a csaj2 egyszerre nem tudom hány csávóval? Esélytelen... A sors nem ez hozta. Erre lehetsz kíváncsi, de választ soha nem fogsz kapni.

A bizalmatlanságom oka az, hogy anno, nem beszélt elhallgatott dolgokat és attól féltem, hogy ugyan ez lesz megint, nem ír, elhanyagol lemond rólam és nem kapok választ.. Amikor meg megakartam vele beszélni, hogy nincs bizalom, akkor meg inkább elment vásárolni.

Mindig is Gizi volt az első ő is marad, nem csaj2 felejtőssé válása miatt.

Makacs vagyok, a javaslatodat nem fogadom meg. Küzdeni fogok Gizi bizalmáért, ha törik ha szakad.


Nem fogok többet ilyen f@ szságot csinálni.

2019. febr. 12. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!