Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napkor mi van akkor,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napkor mi van akkor, ha csak az egyik fél vesz ajándékot annak, aki számára bejön? Nagyon "égő" ez, hogyha csak én adnék valamit a másiknak, de ő nem?

Figyelt kérdés

Ugye hamarosan itt van Valentin napja, amikor minden szerelmes vesz a másiknak valami kisebb ajándékot. Én az elmúlt évek során nem igazán foglalkoztam ezzel, mert komolyabb párkapcsolatom se volt meg nem is voltam igazán szerelmes, viszont most van egy lány, akivel már egy idő óta gyakran beszélünk és ezalatt valamennyire "bejött" nekem, bár hivatalosan nem jarunk, csak nagyon jóba vagyunk, de nekem azért mégis valamennyire tetszik, úgyhogy most gondolkodom azon,hogy őt esetleg meglepjem-e valamivel, csak sajnos nem tudom, hogy ő neki én mennyire jönnék be vagy valakivel már van-e együtt?! (Tudtommal inkább az első szitu játszik, mert mintha egyszer mondta, hogy nincs most éppen fiúbarátja...). De a kérdésem, hogy szerintetek az nagyon égő tud lenni, hogyha olyannak veszek ajándékot, aki nem feltétlenül "viszonozza a szerelmet"? (Még ha jóba is vagyunk, de inkább csak baráti szinten és a másik fél ennél többet nem is "tervezne"... vagy ilyenkor mi van?)

Volt már Nektek részetek hasonló szituban?


2019. febr. 12. 07:55
 1/2 anonim válasza:

én egyszer adtam egy csajnak valamit ő megköszönte furcsán nézett rám és ennyi.


két szólt nem beszéltünk utána többet igaz előtte se nagyon.

2019. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is érez irántad, akkor örülni fog.

Ha nem, akkor legalább kiderül és nem kell többet agyalnod rajta.

2019. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!