Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek hogy egyszer kifogyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy egyszer kifogyunk a témából, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal beszélgetek minden nap, nagyon jól megy. Imádok vele beszélgetni rengeteget, de attól félek hogy egyszer kifogyunk a témból, félek attól is hogy megun engem. Nemsokára talizunk de addig beszélgetni kell. Nem hogy kell, hanem akarok is vele beszélgetni, de néha görcsölök ettől hogy ez bekövetkezik. Van rengeteg téma de ha éppen nincs akkor hogyan kell témát indítani. Nem akarom hogy interjú legyen
2019. febr. 13. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha úgy csodálkozom ebben a kategóriában... Nekem ez sosem okoz gondot, hisz bármikor bármit felhozhatsz, mesélhetsz. Sőtt neten még könnyebb is hisz van időd gondolkodni, senki se hajt, hogy azonnal válaszolj. Élőben mi lesz, majd egymásra fogtok mosolyogni? Bátornak kell lenni és nem szabad félni semmitől. 2 évig volt barátnőm, minden nap írtunk, mindig volt téma, sose volt az, hogy nincs. Előny ha jól ismered, ezért elsősorban ezt érd el. Akár neten akár személyesen, a csajok szeretik ha körülöttük forog a világ. Miután tudod, hogy miben jó, mit szeret, érdemes olyan témákat felhozni, amennyiben neked is van némi fogalmad róla, esetleg valami tapasztalatod. Sulis történetekről napokig tudnék beszélni. Apropó suli... Gondolom még sulizol, kérj tőle segítséget, ha valamit nem tudsz, biztos van olyan is amiben ő nem jó, szóval ez kölcsönös lehet. Érd el, hogy egymás legjobb barátai vagy lelkitársai legyetek, de vigyázz, nehogy friendzoneba ess.


Egyébként így a végére még annyit leírnék, hogy ha most lenne barátnőm, biztosan kevesebbet dumálnék vele neten. Néha el tud laposodni egy-egy beszélgetés aminek hidd el, meg van a negatív hatása.. A telefonálgatásokat/videochatet pedig soha nem csinálnám. Valakinek erről vélemény/tapasztalat? :D

2019. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre nem kell raparázni. Viszont akkor van nyert ügyes ha a lány is rendesen visszakérdez, érdeklődik feléd. Az ismerkedős szakasz legelején általában éled kell úgymond faggatni, de ha már régebb óta megy a dolog es már annyit kérdeztél hogy kifogysz az opciókból ott már mindegy sztem
2019. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj mindig beszélgetni.

Igaz nekem még sosem volt barátom, de van 2 jó barátnőm akikkel minden egyes nap megyek a busszal és van olyan hogy egy szót sem szólunk egymáshoz a köszönésen kivül. De van olyan hogy mind3man esetleg ketten annyit dumálunk..elmeséljük hogy mi történt velünk aznap vagy valamikor régebben, hova fogunk menni majd a jövőben. De miért lenne baj, ha csöndben lennétek egymás mellett? Én pl. kifejezetten élvezem a csendet, ha tudom hogy a másik fél is igy van vele. Egyébként meg ha tudom hogy a partner az ,, nem unatkozós'' tipus, akkor én is rászoktam erre görcsölni. De akkor általában próbálom kerülni az illetőt, mert nem hoozám való, vagyis nem olyan mint én és zavar ha együtt vagyunk.

Amúgy meg ha beszédes a lány, akkor az előnyödre válhat. De elsőnek szerintem mindketten meglesztek szeppenve

2019. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagy szövegeket írunk egymásnak,érdeklődik irántam, kérdez.
2019. febr. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!