Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban, akivel még egyszer nem beszéltem de mégis valahogy beleszerettem, és nem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nos Tehát, körülbelül 3-4 hónapja, hogy ez van, egyre erősebb ezaz érzés de fogalmam sincs mit kéne csináljak, főleg úgy, hogy nemrégiben láttam, hogy van valakije...

Nem tudom hogyan kéne megszólítanom meg, hogy van-e értelme ennek az egésznek így ezek után, hogy próbálkozzak? Mit gondoltok? 17/F a Lány 2 évvel fiatalabb nálam.



2019. febr. 9. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg van valakije, és nemcsak azt gondolod hogy van valakije, akkor nincs értelme. Megszólítani úgy kell, hogy köszönsz neki.


Egyébként meg nem a lányba szerettél bele, hanem egy álomképbe, hiszen még csak körülbelül sem ismered. De ez rendben van ennyi idősen.

2019. febr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy szerelmes vagy belé, ha még soha két szót sem váltottál vele.

Megtetszett és most az ő arcával képzelsz magadnak valakit, akibe szerelmes vagy, de az nem ő.

Ha van valakije, tárgytalan, ha nincs, vagy már nem lesz, akkor próbáld megismerni Őt. Lehet 2 perc alatt kiábrándulsz belőle.

2019. febr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tini kategóriaba való!
2019. febr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azért mert két évvel fiatalabb szerintem semmi baj nincs abban.

Valaki 17 éves és buszon akárhány a palija szóvál ezzel nincs baj.

A baj ott van hogy ez amit érzel csak képzelet, nem a valóság.

Azt hogy tetszik neked az biztos . De mást nem nagyon erezhetsz.

Ha meg barátja is van akkor ez kicsit veszett ügy.

Én azt mondom minden reggel köszönj neki hogy legalább észre vegye hogy észrevetted ..

2019. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miféle lány az, aki 15 éves létére már fiúkkal foglalkozik? Nekem ilyen lány nem kellene.
2019. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én új jöttem össze a párommal amikor végzős voltam , ő 9. es pontosan már nem tudom mi miatt kezdtünk el a suliban a folyosón beszélgetni , de gyere többet beszélgettünk és végül kb 3 hét után kezdtünk el találkozni sulin kívül is , stb , stb és végül össze jöttünk . Azóta is együtt vagyunk lassan 5 éve tavaly végzett a sulival és most január közepe körül költöztünk össze most 19 éves én meg 22 . 3 évvel fiatalabb nállam , de ez a 3 év nem számít soknak . Szüleim közt 9 év van .

Szeretjük egymást és jól megvagyunk .

2019. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!