Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? -vett nekem csokit-

Figyelt kérdés

Szóval...9.-es vagyok és lány. Van egy fiú az osztályomban, akivel együtt ülök kémián és sokat segítek neki. Mármint van hogy 5-ös dogája lesz meg hasonló (gondolom értitek a célzást), nem buta gyerek koránt sem, de vannak ilyen kis ,,helpingek", meg sokszor elkéri a házit, hasonló... és mostanában egyre jóbban kijövünk. Sokat röhögünk, hülyülünk és a többi.és ma (feb.15) pont valentin nap/kémia röpi után sétál felém és ott a kezében az a bizonyos csoki.

Srác: Szia. Csak szeretném megköszönni hogy szoktál nekem segíteni a dogáknál meg hasonló.-picit zavartan, kapkodva és a csokit felém nyújtva.

Én: öhm...hát-csokit elfogadv, teljes elképedve-nincs mit, de xy ez alap.-és próbálom vissza nyújtani, de megrázza a fejét.-

Srác: Nem, tényleg köszi. -Aztán megfordul és a többiek közé sétál.

Azt tudni kell rólam hogy én nem az a fiúzós tipus vagyok(eddig még barátom sem volt) és lehet hogy kicsit túl reagálom a dolgot, de olyan kis aranyos volt.Meg mikor elmentem mellette megfogta a vállam.(volt vagy 1 méter széles a hely ahol sétáltunk) Vagy ez nagyon beteg?

Segítsetek, ötleteket kérek mert tiszta hülyének érzem magam! >.<



2019. febr. 15. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézd magad hülyének!

Nézetem szerint ez egy kezdődő kapcsolat. Még bátortalan a fiú, de a korát tekintve ezen nem csodálkozom. Ha tetszik neked, alkalmazkodj a helyzethez, de ne omolj eszeveszetten a karjaiba! Sok sikert!

F.

2019. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy a fiú milyen jellemű, őt pedig te valószínűleg jobban ismered, mint itt bármelyikünk. Ha alapvetően félénkebb, csendesebb fajta, akkor szinte 100%, hogy érdeklődik irántad, de amit leírtál, az alapján el tudnám képzelni azt is, hogy tényleg csak megköszönte a segítségedet. Próbálj meg nyitni felé, kicsit kezdeményezz te is, töltsetek együtt több időt, és rövidesen úgyis kiderül, hogy ő mit szeretne.
2019. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdeklődik irántad.
2019. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg tetszel neki
2019. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, így azért picit logikusabbnak tűnik.
2019. febr. 16. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
De Valentin nap nem február 14?xd
2019. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arik vagytok nagyon. :) Igen tetszel neki. Kérdezd meg tőle. Elvégre szóból ért az ember.
2019. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!