Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan néz egy fiú ha tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz egy fiú ha tetszem neki? Miben más a nèzèse mintha olyanra nézne aki nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Az attól függ hogy milyen fajta az a fiú.Ha félős kisgyerek akkor úgyfog téged bámulni mintha valami csoda lennél,De aztis úgy hogy nehogy észrevedd,mert ha észreveszed őt ahogy néz akkor egyből máshova fog nézni (szégyenlős)

Aki bátrabb fajta azpedig a szemedbe néz,mosolyog reád,a jobbik esetben pedig oda is megy hozzád,és elkezd veled ismerkedni,szépen beszélgetni mint 2 normális ember.

2019. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Megnézi a melled seggedet
2019. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az előző hozzászólónak teljesen igaza van. Annyit belevinnék, hogy ha tetszel neki, attól mást is nézni fog, de téged többet, tovább, s ha nem fél, a szemedbe néz és nem eltekint bármerre, ha te is rá nézel. Magamból indultam ki, félénkből már merész lettem. 18/F
2019. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, mikor írtam még csak 1 komment volt, az 1-essel értek egyet
2019. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kamugyrosz ***** válasza:
Biztos kancsal
2019. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Mi? A segg mell a lényeg igen is azt kekk nézni azt jól beakasztani
2019. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lenyalja a tejlölt a szàdról
2019. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!