Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a fiúnak, de nem mer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szémi2003 kérdése:

Tetszem a fiúnak, de nem mer közeledni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta beszélek egy fiúval, majdnem egy éve és suliban pedig nem is köszön és mintha nem is ismerne. Nagyon tetszem neki ezt tudom, csak félénk. Megkérdeztem, hogy van e kedve kijönni velem, de azt írta hogy nem annyira ismer ezért nem.
2019. febr. 16. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szóval nagyon régóta beszéltek egymással,de ennek ellenére még mindig fél.Az ilyenekkel nem igazán érdemes már foglalkozni.Próbálkozzhatsz nála továbbra is,de hidd el megfogod őt így unni ha nincs fejlemény,nemtudsz vele előrehaladni.
2019. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És amugy elég butuska is lehet.Jobbat nemtudott volna kitalálni? Megkérdezted hogy ki akar e veled jönni,erre azt hogy nem mer nem ismer.

Márcsak azért is kikelledt volna jönnie hogy jobban ismerjen meg pláne ha tetszel neki. Nincs benne akarat,ezért a félelem uralja őt

2019. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

biztos hogy tetszel neki?

Mert nekem nem úgy esik le az egészből...

2019. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor jó dolog szerintem ha a másik fél azért próbálkozik, segít neki kijutni az alagútból.


De csak szerintem gondolom ezt rosszul ugye #1?


Én is ilyen voltam még barátnőmnél, túlzottan rágörcsöltem a dologra, nem tudtam mitévő legyek, magába szívott az esetleges pofára esés lehetősége, a felélem a visszautasítástól, de az ő unszolására egy idő után mégis sikerült feloldódnom és 1-ről 2-re jutnunk.


21/F

2019. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztmondod hogy a barátnőd változtatott meg? Vagy a barátnőd miatt változtál meg? (Mert nem mind1) Féltél hogy mitovább,de a végén jobban átgondoltad az ügyet,és erőt vettél magadon.Ezekszerint nem ő segített rajtad,hanem te segítettél magadon.Ő csak egy eszköz volt ami motivációhoz vezetett.A legfőbb döntések csakis rajtad múlnak.
2019. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tetszem neki, mert olyanokat mondd, hogy nagyon szép vagyok meg ilyenek.. de éloben sosem bír beszélni hozzám, nekem is tetszik o es en rohadtul meg szeretnem ismerni
2019. febr. 16. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor rohadtul kell nála próbálkoznod addig amíg meg nem törik.
2019. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyik véglet se #5.

Arany középút egyik és másik véglet adottságaiból, ugyanis egyikből következik a másik néhány esetben.


Hiszen az Ő unszolására sikerült változtatnom MAGAMON lévén, hogy két emberen múlik ez a dolog.

2019. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nehogy rámászál szegénykére.... :) :)
2019. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!