Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy kis alkohol, és rögtön...

Egy kis alkohol, és rögtön közeledni kezdett. Akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiúismerősöm, akit már évek óta figyelgetek, távolból ő is nézegetett, de sosem beszéltünk pár szónál többet. Most volt egy nagy rendezvény a falunkban, és közös baráti társasággal voltunk kint, iszogatni. Már az elején, mikor még alig ivott, jött oda hozzám beszélgetni. Plusz voltak egymáshoz érések. Meghívott inni is. Tudja, h én nem vagyok olyan lány,aki benne lenne ilyen egyéjszakás kalandokban (meg aztán ő sem az a fajta fiú), tehát nem ez volt a célja. Arra akarok kilyukadni, h ha egy kis piától elkezdett udvarolni, akkor józanul is tetszem neki, ugye? Amúgy elég félénk srác.

21/L


2014. szept. 25. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A pia oldja a gátlásokat.
2014. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

persze

a félénkséget ,oldja a pia

azért ne csinálj ezért belőle alkoholistát:DDD

2014. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kisboltos ***** válasza:
Én is így ismerkedtem meg az első barátnőmmel. Először tök zavarban voltam vagyis voltunk, aztán kicsit iszogattunk, és egyből megjött a bátorságom. Azóta már kicsivel jobb a helyzet.
2014. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eléggé esélyesnek tűnik a dolog,de azért ne nagyon éld bele magad,mert könnyű csalódni!Várd ki,míg ő teper utánad.
2014. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!