Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon megtetszett nekem. Egy iskolába járunk és egy évvel nagyobb nálam. Szoktuk egymást nézni szünetekben. Esetleg van ötletetek hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét? A válaszaitokat nagyon megköszönném.
2019. febr. 17. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgessetek.
2019. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mar o is nez teged akkor felhivtad magadra a figyelmet:D legyel mindig a kozeleben es probalj egyre kozelebb menni hozza a barataiddal. Mosolyogj sokat akar ra is:) ha meg mindig nez es nem megy oda akkor kezdemenyezz te.
2019. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!