Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodhat a hajam...

Mitől zsírosodhat a hajam ennyire? 19/F

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy hiába mosom meg a hajam kb. két nap múlva újra zsíros! Valamint az utóbbi időben arra lettem figyelmes,hogy mikor hajat mosok akkor több hajszál is rajta marad a kezemen. Lehetséges hogy a hajhullás is a zsírosodás miatt van vagy van összefüggés a kettő között?? Valami vitaminhiány vagy mit lehet vele kezdeni?? Valami ötlet??

2013. okt. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a hormonok miatt van vagy mert túl sokszor mosod.

-Válts sampont vagy próbáld ki a száraz sampont ( vagy a hintőport).

-Egyél sok vitamint.

-Hajhullásra ajánlanám a ricinus olajat

2013. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg ha hordasz sapkát attól is lehet * bocsi ez lemaradt első voltam :D
2013. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,a sapkától is lehet.

Próbálj ki más sampont,vannak időszakos hajhullások,az nem gáz.

2013. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is zsírosodik, mint állat, ha egy napig nem mosom már éppen hogy elfogadható, de még egy nap az már kizárt...
2013. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet időszakos is, de a fent elsoroltak is mind nagyon jók, illetve:

ha nem hordasz pl szélben/hidegben sapit, az is lehet.

Pl próbálj meg természetes sampont használni (NO SLS, ilyesmik...) Ilyen mondjuk az Alverde, Alterra. Ezek DM és Rossmann márkák, de most The Body Shoptól használok banános sampont - ami elvileg normál hajra van, de nekem bevált! :D

Ricinust is írták, nekem attól gyorsabban nőtt, meg sok babahajam lett.

Ricinus: Hajad megmosod vízzel (nem samponnal!), majd törülközőszárazra dörgölöd. Bedörgölöd a ricinus a hajtövekbe, utána a tenyeredbe egy keveset, és a hajra. Alufólia/türcsi ráteker hajra, hagyod 1-2 órát, majd alaposan lemosod. Homlokra, arcra ne kerüljön, mert az arcbőrnek nem jó, túl olajos! :)

Fiúként sem szégyen, ha ilyet csinálsz, sőt! Én pl imádom, ha egy férfi törődik a hajával, mert utána tudom túrni, kócolni! :D

2013. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!