Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
22 (f) nagyon sokszor probaltam “random”lanyokkal kapcsolatot kezdemenyezni ami folytan egy 3 eves kapcsolatra tettem szert ami szakitassal ert veget.(reszemrol) Szerettem de nem voltam szerelmes. Elotte volt par lany akibe instant beleszerettem es vegem volt,(azota veluk sincs semmi szikra) de ugy erzem ezt az erzest mar sehogyan sem fogom visszakapni es csak felszines atlagos kapcsolatokban latom a jovomet. Tanacstalan vagyok es nem esne rosszul egy ket tanacs. Nem feltetlenul jo szo, csak valami amivel kijoetek ebbol a depressziv mely melankoliabol amibol ot eve folyamatosan profitalok. :D elore is koszi!

2019. febr. 20. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor mit csináltatok 3 évig együtt?
2019. febr. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol, szar csaladi hattere volt es hozzam koltozott. A tizenhatod hszakitas uran se akart hazamenni nekem meg nem volt szivem. Szerettem mint embert , de szerelmes nem voltam.
2019. febr. 20. 03:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Marmint elkuldeni.
2019. febr. 20. 03:02
 4/8 A kérdező kommentje:
A szex se volt már olyan mint az elejen, mert mind ketten iszonyat feszultek voltunk a lany meg szerlmes is. De megcsalt a masodik heten amint kikoltoztem angliaba egyetemre.
2019. febr. 20. 03:04
 5/8 A kérdező kommentje:
En persze voltam olyan hulye, hogy visszafogadjammeg egy evig de amikor o is kijott ugyan ide egyetemre es az urcan cirkuszolt valami nonsense fos miatt, akkor mondtam neki, hogy vege.
2019. febr. 20. 03:06
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ott hibáztál, hogy "random" lányokkal kezdtél kapcsolatot, ill., akibe "instant" beleszerettél.

Korodnál fogva még semmiről sem késtél le! Tartózkodj a lányok közelében, társaságukban. Egyszer majd ráakadsz olyanra, akihez valamilyen oknál fogva vonzódni kezdesz. Ha ő is vevő a közeledésedre, akkor nyert ügyed van. Ha elutasít - nézz másik lány után. Lényeges, hogy ne ess kétségbe pár sikertelen közeledés után. A párkeresés már csak ilyen (gyötrelmekkel is jár, de örömökkel is)...

F.

2019. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsikém 22 éves vagy csak :) Fogsz még olyan lánnyal találkozni akibe szerelmes leszel. Nyugiii ne erőltesd ismerkedj,szórakozz,élj! Aztán majd jön akinek jönnie kell :) Pusziii
2019. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet erőltetni, az jön, mint égből a villámcsapás. Akkor, amikor nem is reméled. Nekem 33 éves koromban jött el.
2019. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!