Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségetekre lenne szükségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségetekre lenne szükségem párkapcsolatban vagyok, lassan 1 éve és 4 éve szeretem nagyon félek hogy elveszítem, tul sokszor veszítettem már el. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Mindenen görcsöl a hasam, már csak akkor is ha haverjaival megy ki, már szihológust is elkezdtem de nem tudom el mondani neki konkrétan mi a bajom, mert ismerem ismerősöknek nem merem elmondani. Amiben igazat adok a szihológust az az hogy önbizalom hiányom van. Az van hogy általában ugyan azon veszekszek vele, ő egy gamer, játszik,de van olyan amikor írok neki meg nézi nem ír vissza, ez idegesit, de az a gond hogy én tudom nem tud egyből vissza írni mégis veszekszek vele. Ha már nem hiv fel akkor is görcsbe áll a hasam. Nagyon érzékeny vagyok, sok dolog érintett már sok. "sok" ért már és gyenge az idegzetem nagyon. Kérlek segítsetek
2019. febr. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Mégis mit csináljunk?
2019. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

*Pszichológus.

Az a gond, hogy nélküle nincs életed. Hagyd élni és élj te is. Foglald lemagad valamivel (tanulás, hobbi, barátok...), mert ennek nagyon nem lesz jó vége. Ha esetleg szakítotok...főleg, ha ennyire rátapadsz... Mozdulj ki, és élvezd az életet nélküle is, járj el szórakozni stb.

2019. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal veszíted el, hogy ennyire rátapadsz.
2019. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!