Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Egy lány tetszik nagyon de még nem tette magát túl a szakításon. Igyekszik minél előbb elfelejteni az exét. Van 2 opció: mellette lehetek amíg felejt de akkor azt mondta hogy ne udvaroljak neki mert azzal csak azt érem el hogy visszaemlékezzen az exére. De akkor hogyan tudassam vele hogy tetszik? Nem akarok barátzónázni. A másik opció meg az, hogy hagyjam addig amíg el nem felejti az exét. De az meg azért nem jó mert akkor elhidegülünk egymástól (eddig minden nap beszélgettünk) és kitudja lehet ha újrakezdjük már sose lesz olyan mint régen. És kitudja mennyi idő mire elfelejti az exét. Mi lenne a helyes, normális megoldás? A lánynál lenne esélyem mert tetszik neki hogy olyan jó vagyok hozzá,de össze van törve a szive jelenleg és nem tud még kapcsolatot kezdeni velem míg túl nem teszi magát az exén. Szóval mi lenne a helyes döntés, megoldás?
2019. febr. 20. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy közeledj hozzá eztán is, mint eddig, tehát ne sürgesd őt. Ha túlteszi magát a csalódáson - és ha Téged választ -, akkor ezt biztosan és félreérthetetlenül jelezni fogja feléd. Ne nyomulj, mert megutál.

F.

2019. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz szituáció. Mert ha most mondjuk hetekig, hónapokig nem beszélünk, találkozunk akkor lehet hogy más elveszi előlem az idő alatt és akkor megbánom hogy nem maradtam mellette.Mert sok fiú barátja van és sokkal tartja a kapcsolatot. Ha meg mellette leszek akkor meg nehéz elfogadni azt hogy ő még nem érez irántam semmit, hanem még a régi iránt érez.Nem udvarolhatok neki, mert nehezítem a felejtést. Én meg szinte szerelmes vagyok belé. De nem akarok barátzónába se kerülni. Nagyon nehéz szituáció
2019. febr. 20. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mi a szitu. Mondd meg neki, hogy szerelmes vagy belé, de tényleg te is úgy tartod, hogy ez nem a jó időzítés. Kérdezd meg, hogy mit szeretne, mert te nem szeretnél barátzónába kerülni, de elsietni sem. Szóval szóljon, ha tudja, hogy mit akar.
2019. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar reg nem beszelek vele 2 honapja kb
2019. ápr. 26. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:
De varom a jelentkezeset
2019. ápr. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!