Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a dolgok jelenthetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok jelenthetnek valamit a srác szempontjából?

Figyelt kérdés

Sétáltunk a társasággal és felnevettem valamin, erre ő hátra nézett rám és mosolygott. Miközben beszélek, és ő hallgat, néha látom, hogy mosolyog.


Volt már példa arra, hogy egy fiú keménykedett velem (szóban szájalt, de lehetett rajta látni, hogy elgurult valami) és ő odaszólt, hogy állítsa le magát. Amúgy tudja, hogy megtudom magam védeni, de ilyen esetekben úgy odaszól, hogy a másik tartsa magát.


Nem tudom, hogy néha burkoltan akar-e bókolni .. például mikor egy srác fel akart szedni és hülyített a dumájával (felét se hittem el).. és mondta a kérdésben szereplő srác, hogy én ennél okosabb vagyok, mint hogy ennek bedőljek. Az is történt már, hogy valaki elkezdett szépeket mondani és ő szó szerint közbeszólt egy általános dologgal.


Igen, egy picit tetszik a srác és ezért nem tudom eldönteni, hogy kicsit több lehetne ezáltal mint haverság. De szerintem nem, én úgy érzem. Mert más lányokkal néha eljár inni (oldja a félénkségét). Csak az egészben az a bosszantó, hogy amióta egy társaságba járunk azóta nyílt ki a "csipája". Mert azt vettem észre, hogy kezdi felvenni az én stílusom. (könnyend pajzán, határozott) De ettől még nem lesz bátrabb és határozottabb mondjuk a csajozás terén egyik napról a másikra. Akkor még megszólalni se tudott, most meg csajozógép lett. (Lehet, hogy fel akar nőni hozzám, hogy velem is tudjon úgy flörtölni ...?)


köszönöm, ha leírjátok a véleményeteket.

19/L


2019. febr. 22. 23:38
 1/2 anonim válasza:
szerintem ebből akár lehet valami. már elkezdett egyfajta flörtölést és lehet hogy a többi csajjal csak féltékennyé akar tenni. az már egyébként nem kis dolog hogyha rászol miattad másik fiúra csak hogy megvédjen. én ugy gondolom hogy lehet itt még valami
2019. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez alapján én bízok benne...😊
2019. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!