Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szerelmet érzek valaki iránt minden téren, azt leszámítva, hogy nem vonzódok hozzá szexuálisan? 18/l

Figyelt kérdés
Borzasztóan imádom a humorát, az intelligenciáját, a stílusát, szörnyen hiányzik, ha nem látom napokig, folyton ő jár az eszemben. De a gondolat, hogy mint férfi és nő együtt legyünk szinte taszít. Ő szeretné elmélyíteni a kapcsolatunkat (párkapcsolatot szeretne), de én nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

2019. febr. 23. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ez idővel még kialakulhat. Eleinte hozzám se vonzódott szexuálisan volt barátnőm. Ahogy telt az idő és összemelegedtünk, úgy vált jobbá a kapcsolatunk ilyen téren is.
2019. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Simán lehet a szexuális vonzalom csak jó esetben később alakul ki a másik iránt szerintem
2019. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Más iránt érzel testi vonzalmat?


Szerintem nincs olyan, hogy szerelmes vagy valakibe és közben a szex gondolata taszít. Ha csak nem vagy aszexuális vagy áll valamilyen trauma a háttérben.

Mondom ezt úgy, hogy az első szerelmemig aszexuálisnak gondoltam magam... Őt meg az elejétől kezdve szétkaptam volna.


Ha mást vonzónak találsz akkor nem vagy szerelmes, csak baráti a kapcsolat amit túlgondolsz.

2019. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!