Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet belőle bajom, ha nem...

Lehet belőle bajom, ha nem szeretek emberek között lenni, leszámítva a szeretteimet?

Figyelt kérdés

Gimis koromban is már utáltam emberek között lenni, sose csináltam semmi programot, suli után azonnal haza.

A családommal és a párommal(akit szintén neten ismertem meg) szeretek otthon lenni, kirándulgatni, de inkább otthon lenni.

Származhat belőle bajom, ha szinte állandóan otthon vagyok és csak a párommal, szüleimmel, testvéreimmel tartom a kapcsolatot? Jelenleg itthonról dolgozok, mellette a szüleimnek segítek az üzletben, de ezeket leszámítva kb netezés, olvasás, kutyázás teszi ki a napomat.

Nincs szükségem barátokra, állandó kimozdulásra. Így érzem jól magam.

Baj ez?


2019. febr. 1. 19:58
 1/4 A nagy Levin ***** válasza:
Miért lenne ez baj, ha Te így érzed jól magad, és a párod is elfogadja. Én is kb. ilyen vagyok.
2019. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Család, meg pár, minden megvan ami kell... Én is ilyen vagyok, nincs ezzel semmi baj. Van hogy az ember megunja az érdek embereket.
2019. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig pont ez az irigyelt élet sok ember számára. Ha lenne párom, én se járnék sehova, ahol vadidegenek vannak, hanem vele és még max a barátaimmal mennénk ide-oda. Családommal is jó a kapcsolatom. Kellemes, nyugodt életed lehet, ne rontsd el ezt ilyen mondva csinált dologgal szerintem :)
2019. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, csak nekem nincs párom.

A párodra gondolom egyben a barátodként is tekintesz.

Azzal meg ne foglalkozz, hogy a társadalom mit gondol erről, próbáld meg elengedni. Ha te így jól érzed magad, normális.

2019. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!