Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy tetszhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszhetek az edzős társamnak?

Figyelt kérdés

Atlétika edzésekre járok és ott van egy kb 2-3 évvel idősebb srác. Most végzős. Már megtetszett egy ideje, de ő nem mutatott semmiféle jelet. Én általában a 13-14 évesekkel edzek, mert csak nem rég kezdtem. Ezért lehet, hogy azt hiszi fiatal vagyok hozzá. Viszont múltkor együtt voltunk, mindenki edzésen. Így se voltunk sokan: én, 3 13 éves lány, meg egy vele egykorú fiú és lány. Ekkor egy kicsit hülyült. Oda jött hozzám, közel állt és csak bámult lefelé (kb 20 cm-vel magasabb). Csak felmosolyogtam rá és néztem, hogy mit művel. Ott volt még két 13 éves edzős társam de őkk is csak nevetve nézték. Majd odajött az idősebb lány és kérdezte őt hogy mit csinál. Erre azt mondta, hogy most Terrorizálja a kicsiket. Persze csak poén volt. később megint odajött terrorizálni. Épp arról meséltem a barátnőimnek hogy egy buliban táncoltam egy nagyon magas sráccal. Mikor oda jött a fiú azonnal mutattam, hogy még nála is magasabb volt. Erre rákérdezett, hogy a csávómmal táncoltam-e? Erre mondtam hogy nincs csávóm és több srác is felkért táncolni, ahogy mindenkit. Később még volt egy olyan, hogy beszélgettünk páran, ő is ott volt, szemben velem. Valamit mondtam neki is, és ezek után csak hosszan figyelt engem. Egy ideig tartottam a szemkontaktust, de aztán inkább a beszélgetésbe kapcsolódtam vissza mert nagyon zavarban lettem. De láttam, hogy továbbra is engem bámul.

Szerintem lehetne esélyem nála, de nem tudom hogyan. Engem nem zavar, hogy idősebb, de sajnos lehet, hogy őt igen. Hogyan tudnám jelezni neki, hogy érett vagyok hozzá, és érdekel is engem?



2019. febr. 23. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy 16 éves vagyok. Ő kb 18-19 lehet. Heti egyszer-kétszer látom csak edzéseken.
2019. febr. 23. 18:02
 2/5 A kérdező kommentje:
És persze én vagyok a lány, ő meg a fiú
2019. febr. 23. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell mogyoróznod, nincs mese
2019. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát én is most fogom betölteni a 16 éves kort és nagyon sok idősebb barátom van, van aki 24 éves a baráti körömből. Ezzel csak arra akarok kilyukadni hogy tapasztalataim alapján nagyon változó hogy kit zavar a kor és kit nem. Van akit még ez a tök átlagos 2-3-4 év is zavar és van olyan aki 10 év korkülönbséggel is rádhajt😂 De lehetségesnek tartom hogy kölcsönös a tetszés a leirtak alapján. Én ilyenkor azt szoktam csinálni hogy figyelem az adott személyt és ha össze találkozik a tekintetünk rámosolygok aztán elnézek. Ez elég jelzés egy fiú/férfi részére hogy merjen közeledni ha akar, csak hát önbizalom kell hozzá


16/L

2019. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hol atletizalsz?
2019. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!