Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján tetszhetek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszhetek neki vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés
Nyáron érkezett a munkahelyemre diákmunkásként,így ismerkedtünk meg. Már az első nap nagyon szimpatikus volt,ezért bemutatkoztam neki és elkezdtünk beszélgetni. Meglepően sok közös témánk volt és kiderül,hogy nagyon hasonlóak is vagyunk. Azon a héten minden nap szinte együtt dolgoztunk,így rengeteget tudtunk beszélni amit később üzenet formájában is folytattunk. Volt hogy munka után egészen hajnalig végig beszélgettünk. Többször is előfordult hogy munka után megvárt hogy együtt mehessünk hazafele. Nagyon sokat viccelődünk és ugratjuk egymást, valamint kétértelmű megjegyzéseket is teszünk. Ha éppen nem egy területen dolgozunk akkor szoktunk szemezni is és van amikor látom hogy messziről figyel és próbáljuk úgy csinálni a dolgainkat,hogy egymás közelében lehessünk pl. sokszor egyszerre megyünk el szünetre. Nekem nagyon tetszik,de nem tudom hogy fordítva is így van-e, vagy pedig csak többet látok a dolgokba?
2018. szept. 8. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.😃
2018. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amelyikotok a ferfi, az kezdemenyezzen. Ha o, es meg nem tette meg, akkor szopoka, csak baratkent bir.
2018. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!