Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdés a témán való stresszelésem, feszülésem alkotta meg.


Szóval, bepróbálkoztam nála, de nem úgy alakultak a dolgok ahogy én azt terveztem ezért, letiltottam letöröltem, hogy ne lássam és elfelejtsem az iránta érzett érzéseim.

Tudni kell a lányról, hogy 3 éve ismerem és egyszer már együtt voltunk régen.


Az a sztori, hogy feloldottam a lányt és elnézést kértem a hülyeségem miatt aztán ő kezdeményezett és elkezdtünk újra beszélgetni.


Hívott talizni, keresett stb. stb.


De ez elött én már megismertem egy lányt akivel folyamatosan beszélgettem fb-n aztán őt offoltam, mert hogy nekem ő nem kell.


És aztán taliztam A Lánnyal (aki miatt a kérdés is megalakult), és elmeséltem neki ezt a dolgot, hogy nem akarom, hogy egy kapcsolat hazugságra épüljön.

És elkezdett háborogni, meg minden.

És mondta, hogy ezentúl nem én vagyok neki az első meg le fog szarni.

Én meg nem értem, hogy ez wtf? Úgy reagálja le mint ha egy 10 éves házaspár lennék és én meg félre k.rtam..


A lényeg annyi, hogy ez volt egy ilyen elválasztás az egészben ez előtt minden olyan szép volt, imádni való volt meg nem én kerestem, meg végre úgy éreztem, hogy nem viszonzatlan ez az egész, erre most amikor komolyan gondolom vele az egészet... nem képes vissza írni... pedig láttam, hogy fent van de még meg se nézi...


Nem tudom, mi legyen. Ez a se veled se nélküled kapcsolat engem a sírba visz, én vele akarok lenni.


17f



2019. febr. 23. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezty végülis te basztad el...


Volt esélyed minek kellett elrontani azzal, hogy elmondod neki?

2019. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem tisztességes dolog volt, hogy elmondtam, de nem gondoltam volna, hogy ez olyan nagy dolog... főleg úgy, hogy úgy beszélgettem azzal a másik lánnyal, hogy közbe kettőnk közt nem volt semmi kavarás, csak alakuló érzések
2019. febr. 23. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiről nem tud, az számára nem létezik. Ez a világban így működik. Nem kötött össze benneteket semmi, tehát semmi köze ahhoz, hogy te beszélsz e valakivel akivel talán több is lehetne vagy se. Egyébként is lehetnek lány barátaid amellett, hogy van barátnőd. Szóval ha bolhából csinál elefántot akkor ez úgyse működne. Mellesleg melegítve csak a káposzta jó.
2019. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit kezdjek ezzel az egésszel és hogy ne azon kattogjak h fent van és nem ir?
2019. febr. 23. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is , most mivel feltehetoen haragszik rad nem ersz el semmit azzal ha irogatsz neki vagy percenkent csekkolod fennt van e. Most úgymond ignorald kicsit.Archivald a vele valo beszelgetest (nem torlodik csak nem jelzi ki az uziknel csak akkor ha kulon rakeresel) aztan tedd el kicsit a telod , es menj talizz a barataiddal kapcsolodj kicsit ki ! Remelem segitettem:)
2019. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem mit akar pontosan kettőnkkel kapcsolatba és azt irja, hogy nem tudja..
2019. febr. 26. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!