Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyerjem vissza (el) a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza (el) a szerelmét?

Figyelt kérdés

Szóval, én 16 (l) ő 17 (f)

Nem egy suliba járunk, (ő egy évvel feljebb van) csak egy városban tanulunk(mindketten bejárók vagyunk)

2018 nyarán egy társaságba kerültünk, akkor találkoztunk úgy először

Azután nem beszéltünk, buszon néha találkozgattunk,végül bevallotta,hogy tetszettem neki akkor

Kb egy hónapja(inkább 3 hete), beszélünk minden nap, egy hete minden nap találkoztunk, reggelente, meg délután ha egy busszal jövünk haza(5ből 3szor)

(azalatt a kb két-három hét alatt 3x találkoztunk)

Na a lényeg, hogy (bevallotta ő is,én is)elkezdtünk vonzódni egymáshoz, a héten már mindig úgy köszöntünk, hogy ölelés és egy arcrapuszi. 2 napja is így akartam volna, de ő rám nézett, és egy szájra puszit adott,ugyanígy ma is. Nagyon fura volt, még sosem volt csókom(szájrapuszim is csak ez a kettő)szóval tök leblokkoltam

Azt vettem észre,hogy egyre kevesebbet beszélünk messengeren,de élőben kezd(ünk) feloldódni

Erről beszéltünk tegnap, és ő mondta,hogy neki ez még fura,hogy így "hirtelen" lettünk ilyen jóban,és hogy neki időre lenne szüksége..ennek ellenére ma megint adott egy puszit a számra,és most teljesen összekavart

Szerintetek mit akarhat?

És hogyan tudnám elérni azt, hogy minél hamarabb legyen köztünk valami?

Bocsi, hogy kicsit összeszedetlen


2019. febr. 13. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Idős férfi létemre ezt teljesen normálisnak találom egy leendő nagy szerelem kibontakozására! Aztán majd később véglegesen eldől...

Sok sikert!

2019. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm❤

Sajnos egyre kevesebbet beszélünk🙁

2019. febr. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!