Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudok imponálni neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok imponálni neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon tetszik. Egy évvel idősebb,de haver szerűségek vagyunk. Amikor összenézünk mindig rámmosojog,meg szokott nézni engem,nagyon kedves (jó mondjuk mindnekivel az) egyszer tovább maradtam a barátaimmal suliban (a fiú mindig tovább marad),mondtam neki meddig maradok és ezt válaszolta: az jó,legalább jófejekkel leszek.:) Van egy lány osztálytársa,akivel jóba van és ma azzal viccelődött,hogy ő a csaja. Máskor aztmondta,hogy osztálytárssal nem akar járni,remélem be is tartja .-.


Hogyan kerülhetek közelebb hozzá?


Tudom,hogy úgy nehéz választ adni a kérdésre,hogy nem simeritek,de adhattok pár tippet. Mindenkinek köszönöm!



2019. febr. 25. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj sokszor összenézni vele és megnevettetni. Esetleg maradj bent több ideig is a suliban, amikor ő is. Ha szeretsz sütni, akkor süss sütit és kínálj meg mindenkit, különösen őt (kiderítheted mit szeret).
2019. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!