Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék imponálni annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék imponálni annak a lányak aki tetszik. Mit javasoltok miket tegyek akár szóban akár írásban hogy közeledjünk egymáshoz?

Figyelt kérdés
Szóval már elég jóban vagyunk de nem vagyok benne biztos hogy tetszem neki és adott már friendzoneos jeleket de közbe meg volt hogy pont ellenkezőleg viselkedett.

2018. júl. 27. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Kapd elő a bolond vazelinost, aztán hadd szóljon!
2018. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Beszélgess vele minél többet, de ne legyél tolakodó.. Ha úgy érzed, kérdezd meg inkább, hogy zavarod-e épp valamiben. Nyerd el a bizalmát, és mutasd meg neki, hogy komolyan gondolnál egy akár barát szintű kapcsolatot is. Hívd el valahová, a mozi összebújós hely, főleg egy horror film, de ha tudod róla, hogy nem bírja, vagy nem szereti, inkább valami hozzá hasonlót keress. Keress vele közös témát, próbáld kideríteni, mi érdekli, kérd meg, hogy meséljen róla. Jó dolog pl az is, ha mindketten néztek egy youtubert, vagy akár egy sorozatot, szerettek közösen egy bandát, vagy egy számot, ezek jó beszélgetésindítók lehetnek. Legyél poénos, de legyél eredeti.. A barátommal úgy kezdtünk el beszélgetni, hogy egyszer rám írt azzal, "Szerinted a wc bútor?" És hopp, eltelt egy hónap, és egyikünknek se volt még ilyen erős kapcsolata. Azóta pedig eltelt 7 hónap, és együtt vagyunk. De ez a fajta "hülyeség" nem jön be mindenkinek, én ilyen degenerált vagyok, nekem bejött, neked kell őt ismerned. :)
2018. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Iiismerős a szituáció, én is hasonlóban vagyok, csak a lány oldalon. Hjvd el baráti talikra, meg minden, bókolj neki, érdeklődj finoman a szerelmi életéről stb. Ha úgy van én kiváncsi lennék a szemszögedre a saját sztorim miatt ;)
2018. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!