Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha valakit le akartok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha valakit le akartok koptatni, hogyan nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Hogyan mutatjátok ki ha valaki nem szimpatikus, esetleg idegesít titeket? Kérlek kort is írjatok!:)

2019. febr. 25. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szia.


Szerintem ezt ne erőltessük tovább, mert az eddigiekből számomra nyilvánvaló, hogy nem illünk össze.


Minden jót."

2019. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
4%
Nekem első barátnőm nagyon idegesítő volt, csak azért próbálkoztam be nála mert gazdag volt és még egy külföldi nyaralásra is elvittek a szülei. Utána beismertem, hogy ne haragudj de nem tetszel, csak jól esett hogy élem a gazdagok életét veled. Persze nagy vita volt ebből, a szülei is folyton hívogattak, megörültek hogy a lányuknak barátja van és már azt hitték el is veszem. Le kellett tiltanom vagy 3 facebookot és 7 telefonszámot de megérte. Én voltam a hülye eleve nem kellett volna belemennem ilyesmibe. És igen megdugtam, de nagyon undorító volt, nagyon csúnya volt a lány, kövér és pattanásos. Ennyit erről. Most 25 éves vagyok. Ez már 6-7 éve volt.
2019. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Esetleg baráti viszonyban is, mikor nem akarjátok megbántani a lányt, milyen testjelekkel, tettekkel próbáljátok lekoptatni az illetőt?


Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2019. febr. 26. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem keresem a társaságát, nem írok neki online stb
2019. febr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan én lány vagyok, de azt vettem észre hogy nem keresi a társaságod, egyszavas válaszokat ad nem ír vissza még pár napon belül sem, nem keresi a szemkontaktust, távolságtartó, nem érdeklődik felőled, stb

..

2019. febr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy patkány vagy #2 most komolyan.
2019. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira egyenesen, hogy ne kelljen rákérdezne.
2019. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!