Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tettszik nekem egy fiú és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik nekem egy fiú és az ő egyik barátjának tettszem viszont ő nekem nem tettszik . Mit tegyek ha nem szeretn3m megbántani őt de leszeretném koptatni úgy hogy ne én legyek a tabucsaj?

Figyelt kérdés
A fiú aki tettszik 11 . -es én 9 . -es és akinek én tettszem egy évvel alatta jár de nagyon jó barátok és bár néha mutat jeleket a 11 es srác mindig közbejön akinek én tettszem
2017. jan. 11. 18:10
 1/1 anonim válasza:
Egy olyan szemelyt aki kedvel,bar higy probalod lerazni legalabb egy kicsit megsertodik. Bar hogy probalod.Ha nm veszed szamba akkor is elszomorodik.Nm biztos hogy megharagszik rad,lehet ,hogy csak szomorú lesz!Ilyen esetben inkább bevalod neki hogy nm erzesz iranta semmit.Hivd el beszelgetni es magyarazd el neki.Lehet akkor nm lessz annyira megbántva.En igy scinaltam.Nekem bejött. Par hétig volt szomorú, aztan túl tette magát...:)
2017. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!