Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mindig köszönünk egymásnak, de túl puhány vagyok oda menni hozzá. Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Ezzel a fiúval 1x már beszéltem és ultra aranyos 😍 Mindig köszönünk egymásnak ha látjuk egymást,én tudom a nevét,de szerintem ő nem tudja a nevemet :( hogyan menjek oda hozzá,hogy beszélgessek vele? Ráírni nem tudok,mert ahol lakom csak whatsappon szoktak beszélni,viszont ahoz kell a telefonszámom is. Próbálok mindig a közelébe lenni. Hogyan menjek oda hozzá?

2019. márc. 3. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Mindig köszöntök egymásnak azta :O Ez már komoly! Helyedben nézném az esküvő lehetséges időpontját!
2019. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg ha latjatok egymast, megdicserheted a cipojet, vagy idk mit, vagy esetleg "keress valakit", mármint ha van kozos ismerosotok, akkor kerdezd meg, nem latta-e...na jo ez hulyeseg...szerinten vegyel erot magadon, ha legkozelebb taliztok menj oda hozza, es mondd meg neki, h szimpatikus, szivesen megismerkednel vele...vagy csak odaboksz egy szia!mizu?-t, valaszol vakamit, te pedig a valaszabol adodoan elkezdesz beszelgetni vele...ha erted...remelem ertheto valaszt adtam, es tudtam segiteni❤
2019. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2es ment a like és köszönöm,1es te meg megkaptad a leértékelésed
2019. márc. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!