Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan veszem észre ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszem észre ha egy lány szerelmes belém? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Beleestem egy lányba de nem tudom eldönteni hogy neki tetszem-e.

2019. márc. 8. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljátok már meg, hogy a "szerelem" és a "tetszik" két külön kategória. Amíg ezt nem sikerül felfogni, túl gyerek vagy a csajozáshoz.
2019. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Amikor csak tud bámul, a szeme sarkából téged figyel, zavarban van ha a közeledben van stb. De persze ne vegyél mindent jelnek. Volt már velem olyan, hogy elbambultam és úgy nézett ki, mintha bámultam volna a srácot. Ő meg elkönyvelte annak, hogy tetszik nekem. De ha pl egy ilyen dolog sokszor megesik, akkor lehetséges, hogy tetszel neki.
2019. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például direkt nem viselkedem úgy,mint az átlag nehogy rájöjjön a srác. Nem tudok vele szemkontaktust tartani és pirulok. Azért mégis szeretem felhívni a figyelmét,tehát ha valami nagyon szokatlant látsz vagy nagyon teszi-veszi magát neked akkor lehet tetszel neki.
2019. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a tapasztalatombol tudok mesélni nekem ha tetszik egy srác sokat beszélgetek vele keresem a közös pontokat . Sokat vagyok a társasagában . Én pl nem szoktam bámulni csak ugy :D viszont nem vagyok az a pirulos fajta sem gyakran veszem fel vele a szemkontaktust és gyakran ölelem meg.
2019. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát én például úgy vagyok vele hogy ha nekem tetszik egy fiú, akkor folyamatosan bámulom, de szólni nem merek hozzá mert nem akarok túlságosan nyomulósnak tűnni, szóval megvárom amíg ő nyit felém vagy szól hozzám, amikor válaszolok viszont feltűnően kedvesebb vagyok vele mint a többivel.
2019. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor tetszett egy fiú (először, és egy ideig utoljára is) gyakran néztem felé. Buliban voltunk és egy körben táncoltunk. Közös baráti társaságunk volt de mi nem ismertük egymást.

Egy idő után láttam, hogy egyre közelebb araszol. Aztán "véletlen" neki is mentem mikor már elég közel ért, és akkor ő el is kapott táncolni. Rögtön összesimultunk, és csókolóztunk is... Jesszus, de furcsa visszagondolni. :D <3 Azóta ő a barátom. És iszonyú hálás vagyok magamnak, hogy mertem jeleket adni neki. :)

2019. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!