Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barartom (aki lany)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barartom (aki lany) szerelmet vallott nekem de mivel van baratja nem akar osszejonni velem mit csinalkjak?

Figyelt kérdés
Tehat a legjobb baratom megmondta nekem tobbet erez urantam es mondtam neki enis o iranta de mivel mar 10 honapja van baratja ezert nem akar vele szakitani miattam es most egy ideje elkezdet velem flegman viselkedni es mit csinaljak hogy ossze jojjon velem vagy legalabb ne legyen flegma?

2019. márc. 10. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Az nem lehet kifogás, hogy pasija van. Lehet egyszerre kettő is. Van aki úgy gyűjti őket mint más a bélyeget.
2019. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kellet volna be vallania, viszont neked sem mert ! Tudod most tanultál valamit az életben, még pedig azt akik nagyon közel állnak hozzád azok tudják a legnagyobb csalódást okozni !
2019. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!