Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bizonyítsam be Neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be Neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmnél sajnos eljátszottam azt, hogy sokszor megígértem valamit, aztán mégse tettem meg. Valamint eléggé határozatlan vagyok. Pedig neki a határozott srácok jönnek be. Hogy változzak meg? Hogy bizonyítsam be Neki, hogy már határozott, "tökös" fiú vagyok és amit megígérek, azt be is tartom?

2019. márc. 11. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyald ki



A tányérat

2019. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem bántásból de ha ő így nem szeret ahogy vagy akkor azért ne változz meg. Ha nagyon megakarsz változni akkor meg viselkedj úgy mint aki mindig mindenben biztos pl. ugye azt mondtad hogy sokszor megígértél dolgokat de nem tartottad azokat be. Hívd el egy randir ígérj neki beválalós programokat mond meg magabiztosan neki hogy most mindenképpen elmegyünk és ő választ programot bármit amit ő szeretne és NINCS KIFOGÁS elmész
2019. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Megválaszoltad: legyen tököd és tartsd be amit ígérsz.

De van egy egyszerűbb út, ne ígérj semmit, a töködet meg tedd bele a...ba.

2019. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!